Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sok orvos miért paráztatja be...

Sok orvos miért paráztatja be a kismamákat, akik aztán minden "aprósággal" rohannak be feleslegesen az ügyeletre?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy inkább menjen be az ember feleslegesen, mint egyszer ne és baj legyen. De egy egészséges terhességnél, ahol nincs kifejezetten panasz szerintem nem kell túlgondolni a dolgokat.

Pl.:

-Elmegy a nyákdugó, kissé véres. /Anyuka már rohan a kórházba./ Holott ez tök normális.

-Nem mozog a baba annyit. /Itt mondjuk a kismama szerintem is a megérzéseire hallgasson, de olyan hülyeség, hogy néhány orvos szerint bajt jelez, hogy étkezés után nem mozdul 10-szer illetve ennek a számolgatásnak minden módja csak felesleges riogatás./



Ti mit gondoltok erről? Nektek milyen volt az orvosotok illetve ti mennyire tudtatok laza mamik lenni?



2020. jan. 13. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kissé véres nyákdugó bizony probléma, amit te gondolsz az az alvadtvéres nyákdugo ami ok, de a piros vagy rózsaszín friss vér soha sem normális.


Nem mozog a babára nekem a dokim azt mondta, hogy érezzem délelött meg délután a babát és kb ennyi. Számolgatni nem kell.

2020. jan. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Így van, nem az élénpiros vérre gondolok, azzal menni kell.
2020. jan. 13. 14:30
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
Ezt én is utáltam. Szerencsére a dokim nagyon laza volt, csak akkor szólt, amikor kellett. Pl a 34.héten már nem engedett repülni, de nem szólt érte, hogy a 38.hétig dolgoztam.
2020. jan. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!