Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menszesz szerinti 12. betöltöt...

Menszesz szerinti 12. betöltött héten kell menni genetikára vagy ahhoz mérten amit az orvos megadott terhességi hetet? Mert az alapján nagyobb a baba 1héttel! Nem szeretnék feleslegesen menni. Kinek hogy volt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Gentikát vagy is a nyakiredömérést a 11-14-ik hét között lehet elvégeztetni. ìgy mindegy mikor mész, én 11+4-en voltam. de van aki a 13-ikon megy csak.
2010. márc. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A menszesz szerinti 12-15. hét között bármikor mehetsz, úgyis aszerint nézik a baba méreteit. Egyébként sem kötelező pontosan a 12. héten menni, a fent említett idővallumon belül bármikor mehetsz, a számítógép úgyis a baba adatai és a számított hét alapján fogja kiadni azt, hogy belefér-e a normál tartományba a mért adat. én pl. 14+4 naposan voltam, nem szóltak, hogy bármiről is lekéstem volna, minden eredményem jó volt.
2010. márc. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi csajok:-)Megnyugodtam,mert a doki ugy mondta hogy 12.hetet töltsem be de a 13.még ne:-/Köszönöm még egyszer.
2010. márc. 23. 11:20
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem orvos válogatja mert én is voltam 12 hetesen de a baba még csak 11 hetesnek felelt meg és vissza kellet menyek egy hét múlva akkor már a baba 12 hetesnek megfelelt és akkor mehettem csak a vérvételre
2010. márc. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!