Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerek mellett milyen időközön...

Gyerek mellett milyen időközönként takarítok?

Figyelt kérdés
Például egy kisbaba mellet hetente vagy egy 1 eves gyerek mellett aki már jarni tud es a szőnyegen jatszik az mellett mindennap?
2020. jan. 13. 14:12
 1/9 A kérdező kommentje:

Kicsit elirtam

*takarítotok (ti)

2020. jan. 13. 14:12
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szinte minden nap kell a minimumot. 16 hónaposom van, próbálkozik egyedül enni, játékok minden féle, mindent össze rajzol.

Viszont mostmar segít. Adogatja a ruhákat amikor teregetek, hozza oda amikor hajtom össze, amikor kedve van szedi össze a játékokat :)

2020. jan. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

A miénk 14 hónapos. Sokat van a földön, mert még mászik. Így porszívózni, felmosni naponta szoktunk. Ezt a férjem intézi. Ilyen nagyobb takarítást, hogy mindent letörölgetni kéthetente, ha itt van anyukám. Mosogatni minden nap szoktam és főzni is. Vagy kétnaponta, ha úgy marad.

Szerencsére megtudjuk oldani, nem élünk piszokban, pedig nagy kertes házunk van. Régen laktunk 60nm-en, na ott sokkal hamarabb megvoltam mindennel. Igaz akkor még nem volt gyerek.

2020. jan. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Hetente jön takarítónő, illetve vettünk egy robotporszívót, ami minden nap végigmegy a lakáson. Ha kell fel is mosok. Ez nálunk elég. Van három kutya és egy macska is a családban. Ám túltolni nem fogom ezt a kérdést. :D
2020. jan. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1-2 naponta porszívózok, felmosok, mert 5 hónapos és sokat van a földön. Port törölni hetente 1-2 alkalommal szoktam és a fürdőt takarítani is. Mosogatni minden nap,ha kell 2xis. Főzni 2-3 naponta szoktam, annyit, ami elég ennyi időre.

Mosni kB 3 naponta szoktam.

Hétvégén, ha úgy alakul a férjem is besegít. Illetve sokszor ő készíti el a vacsit.

2020. jan. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2 gyerek van, egy egy éves és egy három éves. Amikor a nagy kúszni, mászni kezdett, kénytelen voltam rászokni a mindennapos porszívózásra. Mivel kutya is van, egyszerûen muszáj. Felmosni heti 2-3x szoktam.
2020. jan. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap kell utalom ha nincs rend
2020. jan. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

5 hónapos a lanyom


-porszivozas 2 naponta (vettem egy alliporszivot meg terhesen, aksis, könnyű)

- mosogatás naponta, főzés 2-3 naponta

- fürdő, WC heti 1x hétvégén

- terasz heti 1x hétvégén

- mosás kB 2 naponta, de van szárítógép, így nem teregetek, vasalok

2020. jan. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap valamit.


Felmosás csak hetente az egész lakásban... szeretném gyakrabban, de nem megy.

/ konyha-étkező-előszoba van, hogy naponta is.. igény szerint.. sár.. főzés pacsálósra sikerült-e... vagy a gyerek maszatolt-e/

2020. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!