Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A második gyerek után milyen...

A második gyerek után milyen esetben támogatja a tb a mell ill. hasplasztikát?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért támogatja? szerintem nem...
2010. júl. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
még 4 gyerek után sem támogatja...
2010. júl. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem támogatja:( De a férfiak nővé operálását igen:(
2010. júl. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tudtommal a mellfelvarrás és a hasplasztika is jó pár éve kikerült a TB támogatott műtétek közül. A mell kisebbítés támogatott, de csak akkor ha testsúlyod bizonyos százaléka mellenként eltávolításra kerül.
2010. júl. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy a hasnál akkor, ha bizonyos adatok megfelelnek(legnagyobb testsúly, maximális fogyás...stb.)akkor igen.
2010. júl. 21. 19:49
 6/10 A kérdező kommentje:
...rosszul tettem fel a kérdés...nem a gyerekek számától függ, csak nekem kettő van.:)
2010. júl. 21. 19:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a felvarrást támogatják, hogyha tényleg indokolt és persze szoptatástól van, meg a hasplasztikát is, hogyha sokat fogyott az ember és már x ideje tartja a súlyát vagy tényleg köpeny hasa lett a terhességtől. De ezek után nem tudom jól tudom-e.
2010. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nem támogatja a tb a hasplasztikát. Én most jártam körbe ezt a témát. Orvosról-orvosra...

Csak abban az esetben támogatja a tb a hasplasztikát, ha 70-100!!!!!!! kg fogyásról van szó, vagyis aminimum 35-ös volt a BMI értéked és ez 10 BMI értékkel csökkent.

2 gasztenterológus vélemény kell hozzá és hogy végigkisérték a fogyást.

Régen volt tb-re a 4. gyermek születése után. :(

2010. júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

CSAK AKKOR TÁMOGATJA HA SÉRVED LETT MERT AZ ÉLETVESZÉLYT FOKOZÓ TÉNYEZŐ ... AKKOR FIZETI!


ÉRDEKLŐDD MEG DE VOLT ERRŐL EGY CIKK A KISMAMÁBAN IS KB. FÉL ÉVE.

2010. júl. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

21:53 vagyok!


Azt nem mondták, hogy ha sérved van akkor támogatná.(Nekem van igaz, hogy nem nagy.) De gondolom nem mindeggy, hogy mekkora a sérv.

2010. júl. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!