Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az igaz, hogyha cumisüvegből...

Az igaz, hogyha cumisüvegből van etetve a gyerek, akkor a mell nem veszít a tartásából?

Figyelt kérdés
Egy másik témánál vetődött fel, ez tényleg így van?
2011. máj. 19. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha fejed a tejed,akkor is uyganuyg meg fog ereszkedni. (Feltelik-lefejed vagy a gyerek szivja ki,ezt nap mint nap meg kell ugye csinálni--)ez okozza azt,hogy lógni fog.
2011. máj. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz.A tejmirigyek így is úgy is termelik a tejet,tehát megnő a mell,ettől veszít a rugalmasságából.Én pl két gyereket szoptattam 2-2 évig,és nem kezdett lógni a mellem,harmadszorra az ikrek tettek be neki(k).:))
2011. máj. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem igaz, hiszen nem a szoptatás viseli meg a mellet, hanem az, hogy megtelik, aztán kiürül, megtelik, kiürül.Nekem pl beindult a tejem, és rá másnapra teljesen szétrepedt, annyira kitágult.Akkor még kb 5 napos volt a babám, tehát nem szoptattam régóta.Volt, hogy 1 mellemben 3dl tej volt, ez sok, ettől tágul...sajna nekem már most löttyedt, lógós, de ez van...még szoptatok.
2011. máj. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És ha mástól kap tejet? Gondolom egyszer megduzzad, aztán mivel nincs belőle "leszívás" ezért elapad nem? Akkor is szottyadt lesz?

Bocsi, még annyira nem foglalkoztam a témával, nem vagyok ilyenekkel tisztában.

2011. máj. 19. 17:37
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Már a terhesség alatt megnő a mell,van,h pl B kosarasból D vagy E lesz.Ha egyetlen pillanatig nem szoptat,mert elapasztják a tejet a szülés után,akkor a mell visszanyeri az eredeti méretét-de mindenképpen kisebb lesz-,és máris nem a régi feszes.Kikerülhetetlen.
2011. máj. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez adottság kérdése, hogy megereszkedik, vagy sem.

Két gyereket szoptattam 20-20 hónapig (eddig), és a melleim előtte is kicsik voltak, de nem lógtak, közben kicsit nagyobbak voltak, de nem lógtak (álom méret volt számomra :o), utána újra kicsik lettek, és nem lógtak.

Egyedül a bimbó mérete lett nagyobb egy kicsivel (a bimbóudvaré már nem!)

2011. okt. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!