Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Napi egyszeri szoptatas...

Napi egyszeri szoptatas eseteben 2 naponta kerül sorra ugyanaz a mell. Nem gond ha"állott"tejet kap a gyerek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nincs olyan hogy állott tej. A mell az első pár napban termel folyamtosan tejet, a későbbiek során a szoptatás alatt termelődik.
2011. jan. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugye ezt nem gondoltad komolyan????????
2011. márc. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm mondta,hogy az ö gyereke hányt,és a doki mondta neki,hogy túl sokat állt a tej a mellében és azért.
2011. márc. 17. 09:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de már sok hülyeséget hallottam, ez az orvos viszi a pálmát:) A tej folyamatosan termelődik, ha nincs rá szükség, akkor nem fog termelődni. Állott anyatej nincs. Max. ha cumisüvegben tartja valaki órákig szobahőmérsékleten;)
2011. márc. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De jó neked, hogy az egyik cicidben van annyi tej, hogy elég a picidnek! Nekem sosem volt ennyi.
2011. márc. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hááát....,nem egészen pici már,3 éves.Folyamatban az elválasztás.Én mindig azt szerettem volna,hogy kevesebb tejem legyen, a soknak is megvan a hátránya.Mikor pici baba volt akkor is csak egy mellett kellett adnom,de mindig fejni kellett szoptatás elött és után is.Elötte azért mert sok volt az előtej,mindig belakott abból és utána hamar megéhezett,utána azért mert annyi maradt még benne,hogy hamar belázasodtam ha nem ürült ki.És persze fejtem a másikat,mert szétdurrant volna következő etetésig.Igy naponta több mint 1 liter anyatej ment a lefolyóba.Ezt csak azért írtam le,hogy ne szomorkodjon senki,akinek csak épp annyi van,amennyi kell,hanem örüljön neki.
2011. márc. 17. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!