Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nőgyógyásznak a mellet is meg...

Nőgyógyásznak a mellet is meg lehet mutatni?

Figyelt kérdés

Ma reggel vettem észre egy különös kinövést a jobb mellbimbómon. Néztem képeket mellbimbórákról, egyikhez se hasonlít, igazából csak akkor látszik, amikor pl fázok vagy valami, és megkeményedik az egész, olyan, mintha lenne még egy második, kisebb bimbi a normál nagyobb felett közvetlenül. Ezt vajon meg lehet mutatni a nőgyógyásznak (kedden megyek UH-ra), hogy megnézze, normális-e, vagy ilyesmivel kihez kell fordulni? Ilyesmi normális a terhesség alatt? Tudom, hogy változik a mell, de eddig úgy tudtam, a bimbóudvar sötétedése, esetleg kiterjedése az össz, ami magával a bimbóval történik, szóval most egy kicsit megijedtem.

Most vagyok 12 hetes, szóval már csak ezért is aggódom, ha valami komolyabb gondnak a jele/tünete, akkor a babám miatt is megijedek.


2020. jan. 15. 12:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Női orvos, de nem tudom, akkor kit kérdezzek, hogy ez vajon normális-e? Bőrgyógyász foglalkozik ilyesmivel? Vagy egyből menjek onkológushoz?
2020. jan. 15. 12:22
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyász!
2020. jan. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig megnézi a melleimet (megnyomkodja). Nő, tehát hem azért, mint vki írta. Rákszűrésnél ellenőrzi.

De szerintem a háziorvosodnak is megmutathatod, ő továbbküld a megfelelő helyre, ha kell.

2020. jan. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nekem is van! Nem rég vettem eszre, mire megakartam mutatni eltunt.

31hkm

2020. jan. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én orvosom férfi, mégis megvizsgálja a melleimet. Nyugodtan megkérdezheted. Megnézi és megmondja mit gondol.
2020. jan. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

#1De a mell nőgyógyászati terület!

Attól mert férfi az orvos a pi..ban nyúlkálhat, de csöcsre már izgul?


Nekem éves ellenőrzésmél, rákszűrésnél is megmézi a dokim.

Mutasd meg az orvosodnak. Max tovább küld egy másik szakorvoshoz.

2020. jan. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2020. jan. 15. 12:48
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora barom már az 1-es. Ha nem értesz hozzá minek válaszolsz!

Kérdező! Persze mutasd meg, normális nőgyógyász egyébként magától is áttapintja a melleket. Feltétlen mutasd meg neki!

2020. jan. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen a Montgomery mirigy gyulladt be. Mutasd meg egy dokinak mert ez is meg az is lehet.
2020. jan. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze


Az éves rákszűréskor mindig megvizsgálta eddig minden doki a melleimet is...


Egyébként valószínűleg Monthomery mirigy lesz

2020. jan. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!