Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek van meleg rokona, mit...

Akinek van meleg rokona, mit mondotok róla a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Van két fiam 3 és 5 évesek. Az apjuk lelépett, mikor a kicsivel voltam terhes, de szerencsére azóta van új párom, aki csodálatos, szeret engem is meg a gyerekeket is. Na most az a helyzet, hogy páromnak van egy öccse aki meleg. Eddig nem foglalkoztam vele különösebben, mert igazából még sose találkoztunk, ő külföldön él. Viszont nemsokára lesz apósom 60. születésnapja és elég nagy buli lesz, amire a párom öccse is haza jön és mint kiderült hozza a pasiját is. Hát én nem tudom mit csináljak, mit mondjak a gyerekeknek, hogy az Ádi bácsi miért puszilkózik a másik bácsival meg miért ölelgeti. Félek, hogy ha megkérem a páromat, hogy szóljon nekik, hogy a gyerekek előtt ne, akkor megharagszik rám. Mit csináljak mondjak a fiúknak előre valamit, vagy aki ilyen meleg az azért tudja, hogy gyerekek előtt így nem nagyon kéne? Nem ismerek amúgy melegeket. Ha a gyerekek mégis rákérdeznek valamire mit mondjak nekik?
2020. jan. 16. 18:59
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
78%
szegény párod öccse, elég barom bátyja van, hogy veled jött össze.
2020. jan. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
87%

"Mit csináljak mondjak a fiúknak előre valamit, vagy aki ilyen meleg az azért tudja, hogy gyerekek előtt így nem nagyon kéne?"


Hogy mi van???! Ezt ugye te sem gondoltad komolyan...?? Mi az, hogy a gyerekek előtt nem kéne?! Mert miért? A melegek valami külön állatfaj, akiknek bujkálniuk kell, nehogy egy gyerek is meglássa őket? Azért mert szültél 2 gyereket, ne érezd magad felhatalmazva arra, hogy megmond ki hogy és kivel élje az életét. És ha az öccse nem külföldön élne, hanem itthon és gyakran találkoznátok? Akkor is elvárnád, hogy bújkáljanak, csak mert neked gyerekeid vannak..? Agyam eldobom.


Jól látod, a férjed bizonyára megharagudna, méghozzá teljes joggal!! Az öccse helyében pedig az életben többet nem lennék rád kíváncsi!

2020. jan. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
92%
Ádi bácsi azért puszizkodik a másik bácsival, mert szeretik egymást. Mint te meg a párod. Amúgy meg a gyerekek nem ilyen sekélyes ítélkezőgépek, csak idő közben a felnőttek húzzák le őket a saját szintjükre, úgyhogy lehet nekik nem is lesz fura.
2020. jan. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ezen ne rágódj. Szerintem nem fognak enyelegni. En sem enyelgek nyilvanosan a férjemmel. Szerintem a gyerekeknek semmi sem fog feltűnni.
2020. jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
90%

Neked mégis mi bajod van?!


Ádi bácsi szerelme egy másik bácsi, azért pusziszkodnak. Nem kell ezt túlbonyolítani.

2020. jan. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
78%

Semmit nem kell mondani. Miért puszilkodnának meg ölelkeznének ott? Egyszerűen ott lesznek és kész.

Amúgy a gyereknek minden természetes, amiből te nem csinálsz nagy ügyet. Ha kérdezik, ők ketten együtt élnek, és kész. Az 3 és az 5 évest pont nem fogja ennél tovább érdekelni a dolog. A gyerekek ezerszer elfogadóbbak, mint a felnőttek.

2020. jan. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
39%
Én hetero vagyok, de akkor sem puszilgatom meg ölelgetem a férjem mások előtt, az a prolik szokása.
2020. jan. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
82%

Azért az, hogy odanyomok az arcára/szájára a páromnak, az messze nem "enyelgés", ahogy az sem ha átölelem. De ne vicceljünk már, hogy "gyerekek előtt így nem nagyon kéne"..... Hányinger milyen ítélkező vagy!!🤮 Őszintén remélem legalább a férjed normális, hogy a gyerekeid ne legyenek ilyen sekelyesen ítélkező, homofóbok!

Nem is értem, mi az hogy ezt nem kéne? Bújkáljanak, csak mert te képtelen vagy elfogadni, hogy ők is pontosan ugyanúgy egy pár, mint ti a férjeddel és szeretik egymást?! Nevetséges.

2020. jan. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
Jól van na nem kell így nekem esni, csak egy kérdést tettem fel. Engem aztán nem érdekel, éljenek együtt, szeressék egymást, nem érdekel, de igenis szerintem egy kicsi gyereknek még nem kellene ilyeneket látnia. Bocs ha ezzel megbántok valakit, de ez attól még így van.
2020. jan. 16. 19:30
 10/49 anonim ***** válasza:
80%

Ne röhögtessetek már, hogy egy kis puszit adni életem szerelmének "proli" szokás. Hagyjuk már.

Proli max az, aki olyan gusztustalanul ítélkezik, mint a kérdező és csak mert neki gyerekei vannak és homofób, elvárná a férje öccsétől, hogy változzon olyan valakivé, aki nem ő és hozzá se érjen a párjahoz, mert jajj a gyerekek. Szanalom.

Ha a férj helyében lennék és a feleségem azzal jön oda, hogy szóljak az öccsémnek, hogy a gyerekek előtt nehogy már merjenek adni egy puszit egymásnak, szóval inkább bujkáljanak, úgy elküldeném a büdös fenébe a feleségem, hogy arra koldulna. Mindennek van határa!!

És ha itt laknanak Mo-n és sokkal többször találkoznátok?? Akkor is elvárnád, hogy bújkáljanak?! Vicc.

2020. jan. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!