Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan szoktassam le a fogdosá...

Hogyan szoktassam le a fogdosásról?

Figyelt kérdés

6 hónapos terhes vagyok. 8 hetes voltam mikor elmondtuk anyukámnak. Ültem, ő vigyorogva oda jött és végig húzta a lapos hasamon a kezét. Nem esett jól. Szóltam neki érte, mosolygott tovább. Legutóbb karácsonykor az ebéd előtt oda jött és durván taperolni kezdte a hasam és rátette a fejét hallgatózni, megint azzal az idióta vigyorral az arcán. Tűrtem, mert a vendégsereg bámult minket. Szóba hozta előttük, remèli lesz elég tejem, fintorogva hozzá tette nem is nőtt olyan sokat a mellem.

Legutóbb egy hete találkoztunk. Megint a hasamra tette a kezét, megkértem ne, mert zavar, megkérdezte miért, mi a baj? Nagy nehezen leráztam. Utána megfogta a mellem, és vihogott mennyit nőtt, használok e még szivacsos melltartót. Megint szóltam, nem érdekelte megfogdosta a combom, mert híztam rá. Múltkor fel akart jönni hozzánk, én lekoptattam, nem akartam vele találkozni, mert lelkileg ez nem jó nekem.

Mit tegyek még hogy észre vegye magát és befejezze?

Ha szóltam neki besértődött.


2020. jan. 21. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Jézusom, ne haragudj, de anyukád nem százas..Szerintem nem fog a szép szóból érteni. Jobban jársz, ha még 3 hónapig kerülöd.
2020. jan. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Egyetértek... :/
2020. jan. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is valami dilis rajzolódott ki a leírásból.
2020. jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy az ő generációjában sokan ilyenek. Azt hiszik a kismama teste köztulajdon.

Nem ez a legnagyobb gond, hanem az, hogy mi lesz ha megszületik a baba, már előre találd ki a kereteket...

2020. jan. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szóltál neki, továbbra is csinálja. Megértem hogy zavar, engem is zavarna ha az anyám a melleimet taperolná. Én nemes egyszerűséggel legközelebb megint szólnék, ha tovább csinálja megfogdosnám őt ugyanott ahol ő téged. Remélhetőleg neki is kellemetlen lesz és nem csinálja tovább. Amúgy őrület milyen anyud, nagyon sajnállak, jó hogy már a méhszájadat nem akarja megnézni...
2020. jan. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vedd el a kezét magadról. Engem pl nem zavar ha megfogják a hasam, ha kedvelem az illetőt, de a többi engem nagyon zavarna.
2020. jan. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!