Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 16 hónapos és még mindig...

16 hónapos és még mindig ledobja a földre a tányért étkezéskor. Hogy szoktassam erről le?

Figyelt kérdés

2019. febr. 24. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Bőven 2 fölött volt a nagyobbik fiam, amikor már lehetett elé tányért tenni. A kicsik ügyesen esznek falatkákat, egy évesek sem voltak még, amikor elkezdtek ügyesen csipegetni (15 hónaposak). Etetőtálcáról esznek falatkás ennivalót. Ők így jobbhíján az itatójukat, meg kajadarabokat dobálják. Szerintem még korai a tányért eléjük tenni.
2019. febr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Az én gyerekeim is 15 hónaposak, és ugyanúgy eszik a falatkákat ahogy az első válaszolóé. :D

Egyelőre semmi pénzért nem tennék eléjük tányért. :D

2019. febr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Töröltetheted válaszom, de attól még meg kell nevelni a gyerkeket. De nem baj, neked lesz vele nehezebb majd ha nagy lesz.
2019. febr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A lányommal 9 hónaposan kezdtem falatkákat etetni, már akkor is műanyag tányérból kapta őket.Az elején sokszor ledobálta és egy ideig hagytam is neki, mert had ismerkedjen a hanggal meg úgy általában azzal, ha ledobja eltűnik meg ilyesmi(gondoltam neki ez érdekes).Egy idő után aztán ha felvette, hogy ledobja mindig elvettem tőle és visszatettem az etetőasztalra.Ha 20x akkor 20x.Egy idő után megszokta és nem dobálta.

Pár nap híján 16 hónapos 2-3 hónapja már oda merem tenni elé a leveseket,főzelékeket is(amúgy az elején párszor beleborította azt is az ölébe, szóval nem kell félteni)de már ha elfordulok se történik semmi.Odaadom neki a kanalat aztán ,,had szenvedjen".Ma pld könyékig járt a zöldborsó főzelékbe:D.

Szóval próbáld meg ezt.Hátha.

2019. febr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!