Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Használt Clexane fecskendőket...

Használt Clexane fecskendőket hova tudnám Szegeden leadni?

Figyelt kérdés
Háziorvos asszisztense szerint dobjam simán a kukába,de nem szeretném,főleg hogy kicsi gyerek is van itthon, most várom a másodikat és a terhesség végéig kell szúrjam plusz hat hétig.
2020. jan. 22. 07:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármelyik patikában be kellene venniük
2020. jan. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kettőben voltam és csak pár darabot vennének át, nekem meg elég sok van már most is :/
2020. jan. 22. 08:13
 3/7 anonim ***** válasza:
A kórházakban lehet leadni.
2020. jan. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia en 30db hasznaltam el ugy csinaltam hogy a dobozba tettem vissza az ures fecskendoket es azzal egyutt mikor ki fogyott le vittem a kinti kukaba. Nalunk se vettek be sehol
2020. jan. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk gyógyszertárban nem vették át, azt mondták, hogy kórházban vagy rendelőintézetben kötelesek átvenni. Végül a rendelőintézet laborjában adtam le.
2020. jan. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztk vagy kórház labor. Szerintem ott simán átveszik. Én mondjuk simán a kukába dobtam. A második gyerkőcnél szerintem a dobozba vissza fogom rakni és ha elfogy akkor dobom a nagy kukába.
2020. jan. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát akkor lehet nem futok több kört,egy helyen még megpróbálom, aztán kirakom a nagy kukába, a dobozába gyűjtöm én is egyébként, belerakom legfeljebb mégegy dobozba majd.

Köszi a válaszokat!

2020. jan. 22. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!