Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki a Clexane-t szúrja azon...

Aki a Clexane-t szúrja azon kívül, hogy hasba mégis merre?

Figyelt kérdés

4 hete adom magamnak,de mindig köldöktől jobbra-balra 5 ujjnyira,de már annyira csúnya a hasam. Tele van lila foltokkal. Az ok,hogy jobbra-balra 4 ujjnyi ,de ez föl-le is vonatkozik?

Eddig én csak egy síkban böktem a köldökömmel és úgy érzem egyre jobban fáj a beadás.

Nem is tudom mi lesz itt később?!


2019. nov. 29. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én oldalt adtam magamnak főleg a végén már csak ott tudtam beadni
2019. nov. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Teljesen kint, szinte a csípőnèl?
2019. nov. 29. 21:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Felső kar hatsó részébe.
2019. nov. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindig a karomba szúrtam
2019. nov. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én felváltva egyik comb, másik comb, egyik kar, másik kar, has. És így tovább körbe.
2019. nov. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia !

Én is kívülre adom , ott könnyebben összecsípem a bőrt a hasamon!

2019. nov. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Egy kérdés ***** válasza:
100%

Szia.

Én is adtam magamnak.

De nekem az ismerős szülésznőm azt mondta hogy a költők körül 5 cm-re adjam be. Ahol van a köldököd körbe bárhová, a lényeg az 5 cm.

Én kaptam tőle levendula-kókuszoljaos olajat, én azzal kentem reggel és este. Nekem bevált.( Ezt ők készítik)

És 45 fokban kell beadni, nem ahogyan le van írva a tájekoztatóba, hogy 90 fokban.

Remélem segítettem.

2019. nov. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

6 hétig szúrtam.

Karba, vallba, fenék, combba. Hasamba nem adtam mert oda az inzulint szúrtam (cukoebeteg vagyok) már sírtam a végén. Mindenhol kék zöld voltam és Kur.. Rá fájt.

2019. nov. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!