Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Több gyerekesek (min.3) hány...

Több gyerekesek (min.3) hány év korkülönbség van a gyermekek között?

Figyelt kérdés
A férjemmel 3-at tervezünk. Jövőre szeretnénk bele vágni az elsőbe. A másik 2 gyereket attól függően szeretnénk vállalni, hogy mennyi időre jön az első, milyen baba lesz illetve adni neki egy kis időt amikor egyke lehet. 9 éven belül szeretnénk a 3-at. Kinek mi jött be, kis illetve nagy korkülönbség?

2019. dec. 10. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem 3 és majdnem 2 év van köztük, 4 és fél év így a kicsi meg a nagy között. Nekünk jó így. A harmadik kicsit korán jött, a terhesség nehezebb volt így egy totyogóval, de az szupi, hogy lehet együtt programokat csinálni, mert közel vannak korban egymáshoz.
2019. dec. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Az első és a második között 3 év egy hónap van, és tökéletes. Még összenőnek, de már megérti a nagy ha van valami a kicsivel. Most várom a harmadikat, a kicsi 22 hónapos lesz amikor megszületik a baba. Ettől nem a korkülönbség miatt tartok, hanem mert a második egy igazi veszedelem, az elsőszülött egy álomgyerek, vele sose volt gondom.

De izgatottan várjuk

2019. dec. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első és a második között 19 hónap, a második és harmadik között 3 év 1 hónap.
2019. dec. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
13 éves a nagy, 8 a középső, 9 hónapos a kicsi. Mi nem szerettünk volna kis korkülönbséget.
2019. dec. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
A nővérem és köztem 20 év van, a nagyobbik bátyámmal 12, a kisebbikkel pedig 2 év a korkülönbség. Késői gyerek vagyok :D
2019. dec. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb és középső között 6 év 7 hónap, a középső és legkisebb között 2 év 10 hónap van. A kisebb korkülönbség egy kicsit jobb nálunk. Szerintem 2-4 év különbség az ideális.
2019. dec. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Első kettő közt 21 hónap van, második és a harmadik közt 3 év és 1 hónap 🙂
2019. dec. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Húgom 2 évvel, öcsém 6-tal fiatalabb nálam és egyértelműen az öcsémmel jobb a kapcsolatom mert a húgommal olyan közel vagyunk egymáshoz korban hogy örökké csak folytonos rivalizálás, egymás ruháinak lenyúlása és veszekedés volt szóval én a nagyobb korkülönbségre szavazok.
2019. dec. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
5, 4, 2 és 1 évesek. Tökéletes így, én nem szülnék nagy korkülönbséggel.
2019. dec. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!