Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális vagyok, hogy 26...

Normális vagyok, hogy 26 évesen eszem ágában sincs gyereket vállalni és a szoptatást undorítónak találom?

Figyelt kérdés
Látom a terhes nőket, gyerekeket az utcán és egyszerűen semmit nem indítanak el bennem. Stabil párkapcsolatban élek és félek, hogy kifutunk az időből (párom 33 éves). Vagy buta vagyok és butaságon görcsölök feleslegesen?
2010. júl. 22. 14:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
Hogy normális vagy-e?Nem,nem vagy az!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. júl. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%

Hogy nem akarsz gyereket, az még akármikor megváltozhat.

De az, hogy a szoptatást undorítónak találod, az szerintem sok minden csak nem normális.

2010. júl. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

nem vagy buta de nem minden nő termett arra hogy anya legyen


nem vagy buta mert más a nézeted és ettől még senkinek sincs joga hogy lehülyézzen


buta vagy mert lehet hogy tényleg kifutsz az időböl és 70 évesen nem lesz aki rád nyissa az ajtót.


nincs jogom hogy elitéljelek ... nem is teszem.

2010. júl. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Neked is van még időd és ha a párod egészséges akkor neki is bőven:)

Hogy normális e ez?Aha...nem mindenkiben indulnak ezek be,mondjuk az már veszélyesebb,hogy bevállalja semmi érzés nélkül (időhiány miatt),onnan kétesélyes...reméljük neked megjön az érzés majd:)

2010. júl. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Semmi baj azzal, ha nem akarsz gyereket vállalni. Nem kötelező.


De az már nem normális, ha a szoptatást undorítónak találod. Mi van az orális szexszel? Az is undorító?

2010. júl. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%

Nem ítélkezhetek feletted! Ezek a te érzéseid!

Azt tudom,hogy csodás anyának lenni! És a szoptatás gyönyörű, nem undorító!

2010. júl. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem értem,kicsit hülye a kérdés.Vagyis soha nem akarsz gyereket,de félsz hogy kifuttok az időből........

Egyébként én is ilyen vagyok,semmi kedvem hozzá,vagyunk így egy páran.Ez van,nekünk ez a normális.El kell fogadni egymást,olyannak,amilyen.

2010. júl. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
szerintem akkor vagy buta ha kihagyod az életedből azt az érzést hogy milyen anyának lenni!ennél nincs csodálatosabb(és nehezebb)!
2010. júl. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem ne is vállalj így babát. Annak csak ő inná meg a levét. Hogyan lehet a szoptatást undorítónak találni? Te nem vagy anyának való!
2010. júl. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

Tisztára mintha magamat hallanám, csak én 25 éves vagyok, a párom 35. Mi is stabil kapcsolatban élünk, úgy érezzük, megtaláltuk egymásban az igazit és örökre együtt maradunk, de a gyerekvállalás valahogy szóba sem kerül. Ő elég későn érő típus volt, minden később jött el az életében mint másoknak, még nem érett rá én meg pláne nem. Nem érzem igazságosnak azokat akik folyton azzal riogatnak hogy kifutok az időből meg egyedül öregszem meg stb. Én még az iskolát se fejeztem be, végzős vagyok az egyetemen, karrierépítés előtt állok, szerintem normális ha még nem a gyereken jár az eszem.

Abban is hasonlítunk hogy én is viszolygok a szoptatástól, a szüléstől, az azzal járó rengeteg szívástól, maradandó testi változásoktól. Még ezekkel egyenlőre nem tudnék szembe nézni.

2010. júl. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!