Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az baj ha 5 hónaposnak nincs...

Az baj ha 5 hónaposnak nincs kialakulva?

Figyelt kérdés

Hogy nap közben mikor eszik, mikor alszik. Fürdés és altatás fix. Igény szerint szoptatom. Kb megvan mikor eszik vagy alszik, de van hogy akár 1 órával is előbb vagy később.

Engem igazából nem is zavarna, csak most elkezdtem gondolkozni, hogy hozzáállásnál hogy lesz


2020. jan. 27. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Milyen hozzáállásnál?
2020. jan. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom hozzátáplálást akart írni a kérdező. Szerintem nem gond.Én majdnem 6 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást és másfél hónap volt mire kiváltottam egy étkezést.És az sem volt fix időpontban csak az volt fix hogy délelőtt legyen,reggeli után. Még sokat változik addig babád szokása. Majd szép lassan beáll ,van időd
2020. jan. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk éppen a hozzátáplálás és a fogzás borította az addigi napirendet. Mivel este alig aludt a foga miatt, nappal pótolta, így tolódott a tízórai stb. Most 7 hónapos múlt, talán kezdünk megint beállni valami napirend-félére.
2020. jan. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a napirend alapból az, hogy "tízórai 9-11, ebéd 12-2" stb. Életszerűtlen más, ha csak a boltba vagy egy programra elmentek, megborul.

Nem az a lényeg, hogy 12:00-kor egyen, hanem, hogy legyen íve a napnak, amit ha rugalmasan is, de Te vezetsz. Amúgy is kb havonta új rend kell, pl ha átàll kevesebbszeri alvásra.

2020. jan. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen hozzátáplálásra gondoltam. Köszönöm szépen a válaszokat.
2020. jan. 28. 08:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a dolgaitok minden nap ugyanabban a sorrendben történnek, néha 1-2 óra csúszással, akkor Végülis van napirendetek. Annyira mereven nem kell óra, percre pontosan tervezni, szerintem az egy kicsit élhetetlen. Ahogy az egyik válaszoló is írta, ha bármi programotok van, már borulhat az egész. Ne görcsölj rá ennyire, bőven jó úgy is, ahogy most van. :) Főleg, hogy ilyen kicsinél még sokszor változhat a napirend, muszáj rugalmasnak lenni.
2020. jan. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát igen. Alapjáraton én nem is foglalkoztam vele. Csak egy ismerősöm most kezdte és ő majdnem percre pontosan csinál mindent. Kelti a gyereket mert "evés idő van" meg ilyenek. És elgondolkoztam, hogy akkor vajon az baj-e ahogy nálunk van.

De akkot jó ez így. Köszönöm a megerősítést.

2020. jan. 28. 12:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Kelteni én is keltem, mert különben nem alszik éjjel.
2020. jan. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!