Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Libegőzés 20 hónapos gyerekkel?

Libegőzés 20 hónapos gyerekkel?

Figyelt kérdés
Április 8-án van a házassági évfordulónk. Ilyenkor elmegyünk valahová a férjemmel. Idén akkor 20 hónapos lesz a kisfiunk, és vinnénk őt is magunkkal délelőtt és csak estére vigyázna rá a nagyi. Érdemes libegőzni vinni?
2020. jan. 28. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Mi hordozóval kirándultunk Normafán és úgy szálltunk libegőre is. Szerette.

Azt kell tudnod, hogy 1: biztonsággal tudod-e fogni ha mondjuk csak 1 kezed marad szabadon kapaszkodni (ki és beszállás) vagy 2: hogy ha ültök, van-e türelme hogy csak úgy ültök? Amúgy lassú a libegő, van idő szépen leülni kisgyerekkel.

2020. jan. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Ezen már én is gondolkodtam és biztos, hogy vinném valamelyik hordozót és elöl magamra kötném.
2020. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Hát nem tudom mennyire tetszene neki, elég mozgékony gyerek. De vonatkozni szeret. Itt tud egy helyben ülni. Lehet kipróbáljuk aztán csak túléljük valahogy. :D van hordozóm, azt mindenképpen viszem.
2020. jan. 28. 22:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem merném vinni az enyémet, de én paramami vagyok.
2020. jan. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Majdnem 2 éves lesz akkor. Az egyikőtök ölébe ül, úgy nem lesz semmi gond. Vigyázzatok a lábára, ne csukjátok oda.
2020. jan. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Amúgy okos gyerek. Nem kajla. Csak mindent meg akar nézni és megfogni.

Vonatozni szeret, nem vonatkozni.

Én nem vagyok parás, inkább az tart vissza, hogy nem unatkozna e.

De kipróbáljuk mostmár úgy döntöttünk.

2020. jan. 31. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!