Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Iker kislányoknak milyen...

Iker kislányoknak milyen nevet adnátok?

Figyelt kérdés

25. hetes kismama vagyok, iker csajokat várunk!

A névválasztásnál most elakadtunk, mind a ketten írtunk egy-egy listát és a közös nevekből megszületett a "top lista", de az összes név tetszik és jelenleg nem tudunk dönteni. Azért gondoltam arra, hogy esetleg könnyebb lesz a döntés ha "idegen emberek" véleményét megkérdezem. Szóval azzal a kérdéssel fordulnék felétek, hogy a listánkból nektek melyik nevek tetszenek illetve milyen párosításban adnátok a saját gyermekeiteknek is?!


Listánk: Adél, Alíz, Aletta, Borbála, Csenge, Daniella, Dominika, Édua, Franciska, Gréta, Inez, Janka, Laura, Loretta, Noémi, Olívia, Petra, Ramóna, Rebeka, Sára, Szofia, Viktória, Zsófia



2020. jan. 31. 17:25
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
65%

Borbála,Noémi

Laura,Loretta

Petra,Sára

S9zofia,Zsófia

2020. máj. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
41%
Ikres anyuka vagyok,lányaim Leila és Manka.Egyépként még a Luiza,Júlia,Maja,Letícia, Miléna volt a listán
2021. febr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
72%

#42: Tegnap még azt kérdezted, hogy milyen nevet válassz a Manka, Leila, Lujza...stb. nevek közül az ikreidnek.

Sőt: egy másik kérdésben azt írtad, hogy már van egy Manka nevű lányod, és hogy milyen név illene mellé a kisebb testvérnek. 😂😅🤣

2021. febr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
65%

A mi inkreinknek Zara és Nara a nevük, szerintem érdemes nemzetközi nevek között válogatni... Ki tudja mit hoz a csajoknak a jövő ;)


Szofia-Olívia

Rebeka-Dominika

Daniella-Laura


Illetve, ami még nálunk listás volt:

Alexandra-Anna

Bella-Daniella

2021. márc. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett végül a neve? (késve,de nekem Alíz és Laura tetszik,de az Adél-Alíz vagy a Laura-Janka sem rossz)
2021. máj. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
25%

Vazelines golyó

Golyos vazelin

JOHNNIE WALKER

Cigo baszo

Jack Dani

2021. máj. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!