Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, mennyit adnátok egy...

Anyukák, mennyit adnátok egy ilyen autósülésért? És mit vennétek helyette?

Figyelt kérdés

[link]


Balesetmentes ülés, minden kiegészítője megvan, hibátlan állapotú.


Hasonló árkategóriában keresek másikat, ADAC teszten részt vett és jól szereplő jöhet csak szóba. Jobban tetszene, aminek saját öve van, nem tudom, hogy eggyel nagyobb kategóriában létezik-e még ilyen. Ilyen "kagylós" ülést szeretnék, ami jól véd minden eshetőségnél.


2020. jan. 1. 13:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
Soha életemben nem vennék használt autósulest, sőt, ingyen se kellene.
2020. jan. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%
Csatlakozom az elsőhöz. Van amin nem szabad spórolni.
2020. jan. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

Én is csatlakozom, mi kaptunk barátoktól egyet, azt mondták semmi baja, de teli van repedésekkel az a belső rész, ami az ütést felfogja. Be se tettük az autóba.

Visszaadtuk és minden rokontól a babánk első szülinapjára ajándék helyett új ülésre kértünk hozzájárulást, amennyit az ajándékra szánna.

2020. jan. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
Amúgy ez ha jól látom nem is isofixes, nekem újonnan a boltból ajándèkba se kellene.
2020. jan. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%
Én sem vennék használt ülést. BeSafet is kapsz ebben a kategóriában
2020. jan. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

félreértitek. Ez a mi ülésünk, most akarom nagyobbra cserélni. Át lehet nézni nagyítóval, nincsen semmi baja, hibája, repedése, bármilye. Ezt szeretném eladni. Nem isofixes, mivel nem minden autóban van (ahogy abban a kocsinkban sem volt, amink akkor volt, mikor az ülést vettük).

Most akarok venni egy másikat, nagyobbat

2020. jan. 1. 15:56
 7/16 anonim ***** válasza:
65%

Nem értettem félre, egyértelmű volt, hogy el akarod adni. Hidd el, épeszű ember nem vesz használt autósulest. Egyike azoknak a dolgoknak, amikből újat kell venni, ahogy pl fehérneműt, cipőt, és a többség matracot se vész használtan.

Első voltam

2020. jan. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
1m magasból leejtés vagy nagyobb odaütés tönkreteszi a szigetelő anyagot, aminek kívülről semmi nyoma, csak a karambolnàl nem véd hanem ripityára törik. Párom mondta, aki versenybicózott, hogy ez olyan mint a bukósisak.
2020. jan. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát, eddig itt kb mindenkinek az lett javasolva, hogy inkább vegyen meg egy alapból drága, minőségi ülést használtan, alaposan átnézve, mint egy noname disneyfigurás sz*rt. Érdekes ez az oldal, mindig ellentmondanak a válaszok a kérdéseknek. Na mindegy, köszi a választ.
2020. jan. 1. 16:37
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én itt még életemben nem olvastam itt javaslatot használt autósülés vásárlására. Kb minden másból lehet használtat venni, de ebbol... Mindegy, probald meg, veszitenivalod nincs sok. Kb az eredeti ár egy harmadánál maradj, annál többet egészen biztosan senki nem ad használt cuccért.
2020. jan. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!