Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik együtt alszanak a gyerekk...

Akik együtt alszanak a gyerekkel, hogyan oldjátok neg, hogy ne essen, másszon le a gyerek az ágyról?

Figyelt kérdés

2020. febr. 5. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Köztünk alszik, mikor párom megy dolgozni, akkor behajtogatja a paplant a helyére jó magasan, nem tud rajta átgördülni. A másik oldalon meg ugye ott vagyok én. Mikor ébred, annyit mocorog, hogy tuti felébredek, de amúgy is csapkod, gagyog, mikor ébred. A másik, hogy ugye úgy alszom mint valami zombi, mindenre ébredek kb.
2020. febr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sarokban van az ágya, mellette a mi franciaágyunk így 3 oldalról be van biztosítva. Az ágy végénél még sosem esett le, de amúgy én is ébredek amint moccan.
2020. febr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fal mellett van a baba öböl, az alatt pedig a matrac és a keret közé berakott butorlap, ha esetleg kogordulne a Baba obolbol, de ott vagyok mellette, kB lehetetlen.
2020. febr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szétszedtük az ágyat,matrac lekerült a földre.
2020. febr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fal felől volt a gyerek, aztan meg a matracot tettuk a foldre, es ùgy is fal felol aludt
2020. febr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kettőnk közt alszik
2020. febr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az "együtt alszanak a gyerekkel" kifejezésből én nem babára, hanem nagyobb gyerekre asszociálok.


Kb 1 éves kora óta alszunk együtt. Időnként kívülre keveredik és időnként leesik. Volt körbepárnázott ágy, volt szivacs, minden... nem attól ébred és sír, hogy megüti magát, hanem attól, hogy megijed, tehát ilyen szempontból mindegy volt, hogy párnára vagy szőnyegre esik.

Ha esik, vagy felébred (esetleg még ezt sem, csak) sír és visszaveszem magam mellé, vagy felébred és visszamászik egyedül, vagy senki észre sem veszi, max én akkor, amikor felnyúl álmában a takaróért, és alszik tovább a földön édesen.

2020. febr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Istenem.. Az utolsó válasz mennyire aranyos, Jót nevettem! Köszi a válaszokat, amúgy most 6 hónapos és kezd mozgékonyabb lenni, így keresek megoldást.
2020. febr. 7. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!