Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha másfél éves...

Mit tegyek ha másfél éves fiam imádja az apját, viszont én már nem bírok tovább együtt élni vele?

Figyelt kérdés

Kétségbe vagyok esve. Kapcsolatunk a párommal maga a pokol, mindig is sokat veszekedtünk de már úgy érzem h teljesen elveszítettem önmagam mellette. Az anyja miatt is sokat veszekszünk, ő imádja az anyját de szerintem egy hárpia.

Eddig úgy voltam hogy valahogy csak kibírom, hátha jobbra fordulnak a dolgok de sajnos nem.

90 km-re fogunk költözni a fiammal, vissza a szüleimhez, és a párom minden hétvégén el szeretné hozni a gyereket amibe én nem tudok beleegyeznek, hétközben én is dolgozni fogok, s akkor a gyerek 1 hétvégén se lehetne velem. De nem akarom kisajátítani sem, mert a gyerek nagyon szereti őt. Mit tegyek?



#válás #apád gyerek
2018. júl. 17. 07:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Bíróságon rendezzétek a láthatást
2018. júl. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%

A láthatást a bírósággal állapittasd meg, akkor minden második hétvége az, amikor elviheti és máskor nem követelözhet.

Az egyáltalán nem elfogadható, hogy minden hétvégén ottlegyen, mert akkor rövidesen az lesz a gyerek fejében, hogy anya sosincs vele, ö az, aki mellett sok mindent muszáj, ami nem öröm neki, apa mellett meg csak szókraozás van, azt csinál, amit akar, és rövidesen teljesen ellened fordul.

2018. júl. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
Minden 2. hét vége legyen az apjáé, így neked is jut időd a minőségi együttlétre a gyerekeddel. Cserébe ajánlj fel nyáron egy + hetet.
2018. júl. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%
Általában a láthatás mind 2.hétvége az apukák számára. Egyébként ez tényleg kevés- de anyukának is kell a hétvége a gyerekkel. Szóval ha nem egyezel bele a minden hétvégébe akkor nem viheti
2018. júl. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
57%
A 3-nak üzenem, hogy nálunk a 2hétvégente elvitelnél is ez van, apánál jó, velem a kell, nem szabad, siess...
2018. júl. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
A 3-as vagyok: persze, hogy ez van, de akkor legalább a saját hétvégéket lehet úgy alakítani, hogy az tettszen a gyereknek és lazítani a mindennapos szabályokon. Ha minden hétvége az apáé, akkor erre semmi esély!
2018. júl. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
81%
Vigye kéthetente hosszabb időre, pl. péntektől vasárnap estig.
2018. júl. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
20%

Ezt majd a bíróság eldönti...


Nálad lesz a gyerek, az apja láthatná 2 napot és ezt is megvonnád tőle? :) Vicces vagy.

2018. júl. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
19%
A gyerek egész héten veled lesz. Munka után is lehet foglalkozni a gyerekkel, nem csak hétvégén. A két hetenkénti láthatás nem elég, sem a gyereknek, sem az apukának.Igen is ki akarod sajátítani a gyereket, h csak két hetente engeded az apjához.
2018. júl. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
32%
nagyon stabil kapcsolatba születhetett szegény gyerek ha 1,5 év után már "nem bírod". gratulálok, így tedd tönkre egy gyerek életét! azt javaslom legalább válás után viseld el hogy néha nála van, mert ami még a válásnál is jobban betesz a gyereknek ha még utána is marakodnak a szülei meg veszekednek rajta meg nem engedik neki látni az egyik szülőjét.
2018. júl. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!