Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dr. Szabó Imre nőgyógyásztól...

Dr. Szabó Imre nőgyógyásztól hogy lehet időpontot kérni?

Figyelt kérdés

Telefonszámát sehol nem találom, amit megadtak az nem létező szám.

Magánrendelésre szeretnék menni, valaki tudja hogy lehet elérni? Köszönöm



2020. febr. 12. 13:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Siófokon rendel, bocsánat nem tettem hozzá
2020. febr. 12. 13:41
 2/6 anonim ***** válasza:
2020. febr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi ezt én is néztem de nem veszi fel a telefont, és így nem tudom jó e a szám. Elég régi a kérdés :(
2020. febr. 12. 14:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Azóta már a Hock János köz 2-ben van a rendelése, lehet ott van kint tábla az elérhetőségével.

Tavaly a Szuperinfóban vagy a Mozaikban volt benne a költözésről hirdetés, nem találom a lapszámot sajnos.

2020. febr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha esetleg vki kiderítette, hogyan lehet hozzá időpontot foglalni, kérem írja le, engem is érdekel. Egyáltalán mikor van magánrendelése és hol? Köszönöm!
2020. febr. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem sikerult elérni, viszont Dr.Tivadart el tudtam érni és nem bántam meg, alapos, közvetlen, kedves.
2020. febr. 22. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!