Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Párom 9 hetes terhes. Ma...

Cashis kérdése:

Párom 9 hetes terhes. Ma kapta meg a nőgyógyásztól a papírt amivel mehet táppénzre. Azonnal el kell menni ezzel vagy pedig dolgozhat még 2 napot?

Figyelt kérdés

2018. márc. 21. 19:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyeztetett terhes?
2018. márc. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez jó kérdés! Az orvos mit mondott? Azt, hogy írassa ki magát, vagy azt, hogy majd ezzel az igazolással tudja kííratni magát.

Ha azt mondta, hogy minden rendben van a terhességge, vérzés sincs akkor szerintem az utóbbi.

2018. márc. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem. 2 műszak most még 8 de 12 óra lesz húsvét utántól meg poros környezet. Meg nem egy terhes barát munkahely inni sem tud rendesen pedig sokat kellene meg nem bírja a rosszullétek miatt és nem nagyon tolerálják a pihenést főleg hogy norma szerint dolgoznak.
2018. márc. 21. 20:11
 4/21 A kérdező kommentje:
Ezzel az igazolással kell menni a háziorvoshoz aki kiírja.
2018. márc. 21. 20:11
 5/21 A kérdező kommentje:
Minden rendben a picivel meg mindenkivel. :)
2018. márc. 21. 20:14
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
En veszelyeztetettseg miatt kaptam igazolast, meg ket napot dolgoztam miutan kiadta. De minnel hamarabb kell menni vele. Ha valoban veszelyeztetett...
2018. márc. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
29%

Minden rendben a picivel meg mindenkivel. :)


Akkor ez nettó táppénzcsalás.

Ennek az intézési módja nem ez.

2018. márc. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
Nekem csütörtökön adta ki az igazolást, pénteken még bementem, befejeztem a heti munkáimat és elköszöntem mindenkitől. Hétfőtől vettek tàppénzre.
2018. márc. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nettó táppénz csalás :D

Bármelyik kismama aki úgy gondolja hogy nem szeretne már dolgozni mert nem bírja elmehet nem kell ahhoz veszélyeztetett terhesnek lenni persze van akinek semmi baja a terhesség alatt és végig tud dolgozni de minden terhesség más az én párom 0-24 be émelyeg hányingere van és fáradt dolgozzon így aki h*lye 2 műszakban 12 órában csak az sztk-s rendelésen ahol sz*rnak az emberre ott nehezebben adják ki az igazolást mint magánba.

Jelzem az igazoláson nincs semmi csak hogy kéri bla bla... állományba vételét és hogy 9 hetes terhes.

Egyik ismerősömet meg az orvos nem engedte dolgozni (olajos munkahely) rá pár hétre el is ment a baba.

Mi inkább nem kockáztatunk.


A normális válaszolóknak köszi ment a like.

2018. márc. 21. 21:34
 10/21 anonim ***** válasza:
59%

Én úgy értelmeztem, hogy még szeretne dolgozni két hónapot. Na mindegy.

Természetes nem csak a veszélyeztetett terheseket lehet korán kiírni hanem akinek olyan a munkaköre mint a párodé.

Az igazolás már meg van, akár holnap mehet a háziorvoshoz, köteles kiírni.

2018. márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!