Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy itt vitatko...

Miért van az, hogy itt vitatkoznak az emberek teljesen felesleges dolgokon?

Figyelt kérdés

Teljesen fel vagyok háborodva,csak én vagyok ilyen vagy más is?Egyszerűen nem értem,hogy miért kel vitatkozni olyan dolgokon ami mindenkinek természetes?

Ez az oldal azért van,hogy az emberek feltegyék a kérdéseiket amire nem tudják a választ és aki tud az válaszol rá,leírja a véleményét,tapasztalatát,nem?

Mivel nincsen 2 egyforma ember ezért tök egyértelmű,hogy mindenki máshogy gondolkodik mindenről és mindenkinek más a véleménye,tapasztalata,nem értem,hogy akkor miért kell egymással vitatkozni,hiszen aki feltesz egy kérdést az nem arra kíváncsi,hogy ki hogyan szitkozza a másikat,hanem,hogy kinek mi a tapasztalata elolvassa és amelyiket szimpatikusnak találja azt megfogadja,ez a lényeg,nem????????

Akkor nem teljesen felesleges vitatkozni,ezen csak én akadok ki ennyire vagy más is????????


2008. nov. 20. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Tudod, vannak azok az emberek, akik azt hiszik, hogy csak az jó, amik ők csinálnak.

Ne foglalkozz velük, én csak röhögök ezeken a vitákon. Néha az én válaszaimba is belekötnek, de nem érdekel.

Mindenki úgy hordja ki a babáját, ahogy akarja, ha pedig tanácsot kér, úgyis szelektál, hogy mit fogad el, mit nem.

Aki szitkozódik, meg lepontozza a másikat, valószínű rosszindulatú unatkozó okoskodó kismama.

Ne hergeld ezen magad :)

Üdv

2008. nov. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Én is tettem már fel kérdést, amire érkezett olyan kioktató, leszóló válasz, hogy egészen meglepődtem. Nem pontoztam le, nem vitatkoztam, átugrottam. Vannak emberek, akik szeretnek kötekedni, hát felőlem, ha ez esik jól nekik, tegyék. A vélemény különbség tényleg természetes, és nem zavar ha másnak más a véleménye, inkább csak az bánt, amikor ok nélkül bunkó az egyik ember a másikkal. Engem is sokszor lepontoznak, mert nem egyezik a véleményem az ővékkel, de ez sem igazán zavar. Ne mérgelődj, sokan vagyunk, sokfélék.
2008. nov. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
igen ezek az emberek akik szeretnek kötekedni bisztosan ittélik ki magukat mert nemtulságosan nagyra tartják az ő szavukat vagy véleményüket otthon és itt kiélhetik magukat vagy okoskodhatnak.
2008. nov. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Szia! Otthon ülnek és unatkoznak. Ne sajnáljunk tőlük egy kis "szórakozást"! Szegények...
2008. nov. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
én is tettem már fel olyan kérdést aminél a válaszok 80% ban kioktató lenéző,leba...ó volt pedig véleményt kértem nem ostorozást majd én eldöntöm mit akarok meg szerintem mások is elég régen járok ide ha én tudok normális választ adni mások sajna nem mindig,nem itt kéne eggyeseknek unatkozni
2008. nov. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Tök jó! Észrevettétek, hogy (legalábbis jelenleg) az összes válaszunk csak 66 %-on áll? :) Valaki megint "örömködik". :)
2008. nov. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Mert sokaknak nem volt gyerekszobája és nem tanultak kulturált viselkedést. Persze szerintem a többségnek csak így arc és név nélkül van nagy szája. Ez alól az anyukák sem kivételek, azok is el tudnak szállni rendesen és hirtelen átvedlenek huligánná a neten. Mondjuk az is igaz, hogy senki se úgy születik és él, hogy ő egy anyuka, mindenki más és más életet élt addig, amíg terhes nem lett, ezért aztán eléggé eltérő stílusú és gondolkodású emberek vannak itt. Mondjuk én olyan vagyok, hogy ha piszkálnak, én visszaszólok, tudom, hogy sokszor nem kéne, de én mindig is ilyen voltam, nem csak a neten, a valóságban is, igen, én balhés csaj voltam világ életemben. De ha nem bántanak, én se bántok mást.

Amúgy szerintem ide azért írnak ki sokan tök fölösleges kérdéseket, mert már nem tudnak kínjukban mit kérdezni, viszont unatkoznak otthon, mert vagy terhesen már nem járnak dolgozni, vagy pici gyerekkel otthon vannak és még nem járnak dolgozni. Nyilván kevesebb alkalmuk van emberekkel beszélgetni, ezért ide írnak ki olyan kérdést, amire szerintük sok válasz fog érkezni, ilyenkor legalább "emberek között" érzik magukat.

2008. nov. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát azért őrülök,hogy nem csak engem idegesítenek az ilyen emberek!!!!!

látom,hogy senkinek sincsen 100%lékban hasznos válasza,valaki lepontozott mindenkit,NEM ÉN VOLTAM!!!

Én mindenki válaszát hasznosnak ítéltem,meg,de ezek szerint tényleg igaz amiket írtatok és valaki nagyon unatkozhat,hogy ilyen szemét a másik emberrel szemben,

HISZEN HA JÓL TUDOM SZABAD VILÁGBAN ÉLÜNK AHOL MINDENKINEK SZABAD AKARATÚ ÖNÁLLÓ DÖNTÉSE VAN,NEM??????????

Nagy butaságnak tartom ezt az egész pontozózsdit,nem lehetne valahogy kérni,hogy eltöröljék??????????????????

2008. nov. 21. 10:11
 9/9 anonim ***** válasza:
én eddig nemis figyeltem ezt a pontozást megsem kapta a szeme,de igen csak annak kelene pontozni aki a kérdést kiirta. nem mindenkinek
2008. nov. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!