Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van vkinek felesleges diafilmj...

Van vkinek felesleges diafilmje, szép mesés, amit falra vetítve le tudnék rajzolni?

Figyelt kérdés
Vagy még milyen módszerrel lehet falra rajzolni/festeni?Nincs kézügyességem.
2011. ápr. 26. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én pl azt csináltam a lenti szobában, hogy egy vízszintezővel húztam egy vonalat, ott leragasztottam festőszalaggal, azalatt zöldre festettem. Aztán a mosogatószivacsból kivágtam egy körformát és bepöttyöztem a felső részt sárgával, pirossal, kékkel és zölddel.
2011. ápr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez sem rossz ötlet, de inkább állatokat rajzolnék.
2011. ápr. 26. 21:20
 3/12 anonim ***** válasza:
Papírboltban lehet kapni.Vagy nézd meg a teszen.Vetítőd van?
2011. ápr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
vetítőm van.Írószerbe?Ezt nem tudtam.A teszveszen nincs egy értelmes darab.
2011. ápr. 26. 21:35
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! Miért nem veszel falra ragasztható matricát? Olyan édesek vannak. Vásárolhatsz hozzá sablonokat, mintákat, amit körberajzolsz, de a dia sem rossz ötlet.
2011. ápr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21:23_as vagyok.Nálunk van a papírboltban azthiszem.Legalábbis tavaly még volt.
2011. ápr. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen láttam hogy vannak szép matricák, de attól nagyobbat szeretnék rajzolni.
2011. ápr. 27. 07:53
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem reklámozni akarok, de a párom remek grafikus, és jó néhány éve csinál egyedi falfestéseket, főként gyerekszobába. Ha gondolod, és írsz egy üzit erre a mail címre: drachiss@gmail.com, akkor átküldök néhány képet az eddig elkészült munkáiról.

Nem tolakodó akarok lenni, csak tudom, hogy minőségi munkát kapsz - ráadásul nem vagy mesékhez kötött, mert teljesen egyedi elképzelést is megvalósít.

Egy két és fél éves kisfiú anyukája például azt kérte, hogy fessünk ki egy komplett falat, amin az Így neveld a sárkányodat című mese posztere látható, de a sárkány hátán ne a két főszereplő gyerek üljön, hanem a Micimackó meséből a Tigris. Gond nélkül megoldottuk. :)

2011. ápr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Feltöltöttem az előbb említett falfestményt, ez volna az:


[link]

2011. ápr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szép, de én szeretném csinálni.Meg most nincs erre pénz, mert megyünk nyaralni és félre kellene arra is tenni.
2011. ápr. 28. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!