Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babauszàs, dévényes, babamassz...

Babauszàs, dévényes, babamasszàzs, szupinàlt cipö, tsmt, mondokàs kör. Hogyan magyarazzam meg egy falusinak hogy mindez nem a gyerek elkényeztetése meg penzkidobas?

Figyelt kérdés

Mert mindez szerinte amikor az anya elcseszi a penzt minden hülyesegre miközben naluk sem lett senki ezek nelkül ludtalpas meg hülyegyerek. Mindezt ugy adja elö hogy eliteli az ilyen anyàkat meg szerinte kislanyt csinalnak a kisfiukbol ezzel a tultörödessek es puhanyok lesznek.stb

Hiaba mondtam neki mindenki mas es maskepp nevel ezert nem kell elitelni a masikat.

De megis folytatja idegesen paprikàsan, teljesen kibillenve a normalisbol, szinte ordit.


2020. febr. 15. 16:32
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Meg ugye minek a 40 ezre rota elleni vedöoltas. Ök sen kaptak mégis élnek.

Hiaba mondtam hogy nem egy gyerek volt mar rota miatt elet halal közt korhazban a sajat gyerekét johogy védené az ember

2020. febr. 15. 16:33
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Miért érdekel? Vond meg a vállad, nem foglalkozz vele. Te így nevelsz és kész.
2020. febr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Felspanolt azert vagyok a témàn
2020. febr. 15. 16:39
 4/23 A kérdező kommentje:
Hogy nem lehet mindezt a masik oldalrol is nezni? Ekkora tuskok a falusiak?
2020. febr. 15. 16:40
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Te se vagy jobb nála, egyből az az indokod, hogy azért ilyen, mert falusi. Nézz magadba, Bunkókám!
2020. febr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Nem bunkosag volt a reszemröl. Tipikus falvakan élökre jellemzö hogy minek szupinalt cipö meg babausas.

Ez ténymegàllapitàs volt mondhatni!!

2020. febr. 15. 16:53
 7/23 A kérdező kommentje:

Multkor egy hasonlo azt akarta megmagyaràzni hogy nem a pénz szamit nem baj ha kolbàsszal es kenyerrel van hozzàtàplàlva egy baba,a csalàd meg szeretet szàmit csak. Jo az a tehéntej.

Erdekes ö is falusi észkombàjn volt. (Internet ugye nem szür)

2020. febr. 15. 16:55
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Falusiként úgy gondolom h “bp-i bunkó” vagy


Bocs.. a kifejezésért, nálunk így mondják / 10 évig bp.-i voltam! /


Szerintem nem csak falun vannak problémásak, emiatt a beszólás..Sőőőt



Dévényes ha kell, tsmt szintén ha kell, akkor kell.


/ bár úgy vélem, hogy a Dévény 1 ellenőrzésre kötelező kellene legyen, ahogy a csípőszűrés/



Szupinált lábbeli, ha nem indokolt, akkor kifejezetten káros.


Jah és itt “falun” van “mondókás kör”, úszás és masszázs is....

2020. febr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
81%

Lehet, hogy ő azt nem érti, mert másképp szocializálódott, más hatások érték, mást tanult, látott a világból mint te.

De az is biztos, hogy te meg azt nem látod, hogy ahogy ezt előadod, az miért lenézés. Ha meg ráadásul ezt nem face-to-face tetted, hanem az interneten, a monitor mögül, hasonló kioktató stílusban, akkor ne is csodálkozz, hogy nem fogja megérteni. És tudom, hogy amiket felsorolsz mik az előnyei, de a stílustól kinyílik az ember zsebében a bicska.

Tehát ha te jó szándékkal át akarod adni a tudásodat ebben a témában, akkor el kell gondolkodnod, hogy az vajon a fogadófél hogy fogja a magáévá tenni. És kioktatással nem.

2020. febr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Megnézném hogy ki maradna bübàj amikor igy beszélnek vele ahogy azt az illetö teszi lehordva minden anyàt aki ilyenekre viszi a gyermekét. Ne jatszuk màr itt az àlszentet
2020. febr. 15. 17:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!