Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a leggusztustalanabb...

Mi volt a leggusztustalanabb dolog amit gyermeked a szájába vett? Hány éves/ hónapos volt?

Figyelt kérdés
Ma vendégek voltak itt ,másfél éves kislányom egy 6 éves kislánnyal játszott a szobában.Gyakran rájuk néztem de mégsem elég gyakran. Bementek a wc-re és ott kislányom a wc kefével játszott,azt hittem rosszul leszek. Fogalmam sincs hogy bevette-e a szájába,akkor épp a kezében volt. Remélem nem lesz baja. Nálatok mi volt a legundibb dolog ami a gyerek szájába/ kezébe került.Volt amivel dokihoz mentétek? Gondolom ezzel azért nem kell.
2020. febr. 16. 14:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Takony.


Nem viszem orvoshoz miatta, ha elbambul most is képes megenni, 5 éves

2020. febr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Kutyatáp, tudom nem egy wc kefe de rohadt undorító, hogy minden alkalommal amikor csak teheti marokszámra tömi a kutyakaját és utána tiszta büdös egy csomó ideig.
2020. febr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Meztelen csigat halasztam ki a legkisebb gyerek szajabol egyszer, a legnagyobb a kutya kajaba kostolt bele egy alkalommal. A kozepsore nem emlekszem, hogy barmi ilyen lett volna.
2020. febr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%

Wc kefével az én kislányom is 'játszott'. A szájába -talán- nem vette.

De tegnap pelenkacsere közben odanyúlt a kakis fenekéhez, aztán egy gyors mozdulattal már a szájában is volt az a keze... Gyorsabb volt, mint én, aki épp azon volt, hogy egyik kezemmel tartsam az izgő-mozgó lábait, hogy ne legyen minden kakis, míg a másikkal igyekeztem minél hamarabb letörölni, amíg még nem fordul ki a kezeim közül... Nagyon mérges lettem rá, hogy miért csinál ilyeneket. Le is szídtam érte, el is magyaráztam Neki, hogy milyen csúnya dolgot csinált; de ami történt, az már megtörtént... 🤷‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2020. febr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom 8 hónaposan körül volt, amikor a babakocsi kerekéről leevett vmi koszt, sarat.
2020. febr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősnél voltunk a gyerekekkel kinn a kertben, egyszer csak a 2 éves kislány lehajol, és boldog "Csokibanán, csokibanán!" kiáltással töm be valamit a szájába.

NEM volt csokibanán a kertben... viszont 1-2 vettek egy kiskutyát...

2020. febr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Az utcáról felszedett egy rágót és azt rágcsálta. Ovis kiránduláson volt, az óvónők mondták később. Hideg kirázott, hogy ugyan kinek a rágógumiját vette a szájába.
2020. febr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
A lányom kereken 9 hónapos, neki eddig a döglött poloska, sár, virágföld voltak a "nyerők". Iszonyat aktív gyerek, képtelenség lépést tartani vele pedig még csak mászik...
2020. febr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Nagy a sajat szekletét. Alvasidőbrn kijottem, mikor aludt. Bementem, mikor fel szokott ébredni,és mindenhol volt. A kakis ujjait szopogatta😖

A kicsi megállt a póknál. A poloskat csak majdnem kapta be.

2020. febr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Katicabogárka... egy éves volt. Megrágta, fintorgott mert gondolom nagyon jó íze lehetett, majd kiköpte. Akkor vettem csak észre, hogy valami volt a szájában. :S
2020. febr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!