Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5 hónapos babám hasa megy?

5 hónapos babám hasa megy?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 hete. Először azt mondta a védőnő hogy a fogzás miatt és eltarthat addig míg ki nem jön a fog. De tegnap már sűrűn volt nagyon ilyen kicsike vizes. Ma is eddig minden evés után. Holnap megyünk a dokihoz. Addig azt szeretném kérdezni, volt valakinek ilyen? Ja és anyatejes.
2020. febr. 19. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha aluszékonnyá,nehezen ébreszthetővé,étvágytalanná válna azelőtt, hogy orvoshoz jutnátok akkor vigyétek be az ügyeletre, mert nagyon könnyen kiszáradhat még.
2020. febr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyébként élénk. Kicsit nyűgösebb, de mozog, játszik, nevet, eszik. Könnye, nyála, pisi van.
2020. febr. 19. 11:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, mert akkor valószínűleg tényleg nincs baj.Nekünk nem volt ilyen szerencsénk régebben ezért is írtam az 1 válaszban hogy ha esetleg gond van akkor ügyelet.
2020. febr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen én is attól félek már. Nagyon figyelem. Igazából ő nem úgy néz ki mint akit zavar a dolog. De én nagyon aggödok már
2020. febr. 19. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!