Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 honapos (tapszeres) babam...

1 honapos (tapszeres) babam nehezen kakil,2-3 naponta, de nem kemenyet. Amit nem ertek hogy kaki utan amikor elvileg megkonnyebbules kene legyen, rosszabb mint elotte. Sir, fesziti magat. Volt valakinel igy? Mitol lehet?

Figyelt kérdés
2016. márc. 21. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:

az én gyerekem nem bírta a tápszert! azért sírt mindig fájt a hasa tőle! és hála isten sukerült a tejemet beinditani!

próbálj másik tápszert

anúgy a pici babák nem kakilnak keményet csak ha már hozzátáplálsz!

2016. márc. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tornáztasd sokat, nyomd a térdét a pocakjához. Attól beindul, távozik minden, aminek kell.

Én így csináltam vele. Jaj, de sokszor lepisilt. :D És próbálkozz másik tápszerrel!!!

2016. márc. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom, HA-t eszik. A dokink ilyen piciknél még nem szokott váltani tápszert. De szerinte 4 nap nem kakilás után kell aggódni. Ha nehezen vagy ritkan kakál, mehet egy fél glicerines kúp.


Utána nálunk az vált be, hogy a férjem a vállán átveti a gyereket, úgy, hogy a pocija nyomódjon a vállának. És olvas neki. Elalszik tőle és nem bőg. (Ha én csinálom, ugyanúgy üvölt...:))

2016. márc. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Köldök körül fordított C alakban masszírozd a pocakját, a lábát húzd fel-le, fektesd az alkarodra úgy, hogy a föld felé nézzen, próbálj cseppeket, pl espumisan, infacol, colief, biogaia, már angol vizet is adhatsz neki, próbáljatok másik tápszert, ha végképp nem használ semmi a szélcső segít eltávolítani a gázokat de ez végső megoldás legyen. Az idő majd megoldja, általában 3-4 hónaposan, néha még előbb is. De sokaknak méghamarabb illetve beválik valami.

Ha szinte sikít úgy sír akkor pedig vidd kórházba, nálunk húgyúti fertőzés okozta az extra hasfájósságot ami nem múlt el az igaz miután meggyógyult de 10x jobb lett tőle, igaz még a mai napig tart, 1 het múlva 6 hónapos.

2016. márc. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!