Terhesség alatt szex?

Figyelt kérdés
Engedtétek hogy a párotok belétek menjen mikor állapotosak voltatok? Lehet baj belőle?
2020. febr. 22. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Terhes nem leszel mégegyszer
2020. febr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha orvos zöld utat ad akkor lehet szexelni. Én engedtem volna de a férjemet zavarta sajnos.
2020. febr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Soha nem volt olyan jo, mint terhesseg alatt :)
2020. febr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Nálunk szex tilalom volt először a 10. Hetig. Utána a 12-28 hét között. 31. Heten kórházba kerultem, és 33+1 szültem.


Mi kihadznaltuk azt a pár hetet, amikor lehetet, az orvosi tiltást viszont maximálisan betartottuk

2020. febr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Brutál libidóm volt minden terhességem alatt, nem “engedtem”, konkrétan könyörögtem érte. 🙈
2020. febr. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
A kérdező nem azt kérdezte,hogy engedtétek h.a férjetek belétek hatoljon,hanem h.belétek élvezett e.Legalább is én így értelmeztem.
2020. febr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Még az első trimeszterben benyeltem egy szép kis gombás fertőzést, attól nagyon megijedtem, óvszerrel szeretkeztünk egy ideig. Majd mikor megint megnézett az orvos, meggyógyultam ebből, onnantól megint szabadon szeretkeztünk, és igen, olyankor belém élvezett a férjem. Most nem azért, de mi történhetne, még jobban terhes leszek? :D A méhszáj zárt, innentől kezdve a babára nincs hatással semmi, ami a hüvelybe bekerül. De ha aggódsz, kérdezd meg az orvosod, ő mit mond.
2020. febr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert mi lenne? Nem lesz 30 gyerek..
2020. febr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!