Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki mikor szólt a munkahelyén,...

Ki mikor szólt a munkahelyén, hogy jön a baba?

Figyelt kérdés
Kicsit berágtam a főnökségre, mert elfelejtettek(mint mindig) írni egy emailt, hogy a családi adóalapkedvezményes papaírt ki kell tölteni, így januári hónapra nyilván nem kaptam meg. Viszont jön a második baba, és mivel ők ilyen trehányak voltak, így gondoltam, én is majd egyszercsak 16-20.hét körül szólok, hogy jaa, nem dagadt vagyok, csak terhes. De ha kicsit túl lépek ezen, akkor mikor illene bejelenteni?

#terhesség #munkahely #utálom a főnököm
2020. febr. 10. 13:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
12 hét után jelentettem be, addig féltem hogy elmegy a baba, illetve nekem már látszott is picit a poci.
2020. febr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

12. Héten


2. Babát a 14. Héten

2020. febr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Én az első UH után, mert van a munkámnak terhesen jogilag nem végezhető része.
2020. febr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2020. febr. 10. 14:09
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

11 hét vége felé jelentettem be.

Utána a főnököm 2 hétig nem lett volna az országban, így személyesen ekkor volt lehetőség.


Területi vezető vagyok, a beosztottaknak(egy részének) a 16.heten mondtam el egy workshopon.

Onnan már ment a hír...


Amúgy sztem a 10-15.het a reális, poziciotol függően.

Persze vannak kivételek: veszélyeztett terhesség stb...

2020. febr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igazából a főnökömmel, és a kollégáimmal kb sosem találkozom, csak egy részükkel reggel, mert én egy tök másik irodaépületben dolgozom, mint a többi kollégám. Ezért kb mindenből kimaradok, lsd: emailezés a fontosabb papírok leadásának határidejéről. Munkám irodai munka, szóval nem lenne muszáj most rögtön bejelenteni, csak hát na. Tényleg fusztrál a dolog, hogy az ő ballépésük(mást írtam volna, de a cenzúra nem engedi:DD) miatt elmaradt 10e ft, mert igen, nekem az is sok. És hát ha ők így állnak a dolgokhoz, akkor én miért ne...
2020. febr. 10. 14:20
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
8. héten. Kisgyermeknevelő vagyok és nem akartam a közel 3 éves 14 kilós gyerekeket emelgetni.
2020. febr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szja beadásnál egy összegben is kérheted, én is úgy csinálom, abból az egy összegből járunk nyaralni.


Szívás amúgy tényleg, de még igenyelheted, nem maradsz le róla csak később kapod meg és egyben az egész évit

2020. febr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A 12.heti genetikai ultrahang után szóltam a munkáltatómnak. Jeleztem felé hogy nem túlórázom és egyebek, ennek ellenére még a bőrt is lehúzták volna rólam hogy maradjak helyben 9 hónapig és kb ott szüljek majd munka közben..
2020. febr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%

30 hetesen szóltam ( nem vagyok /voltam kövér) bő ruhát hordtam senki nem mondta meg h az vagyok.ok is genyak voltak énis az voltam veluk.

De elvartak volna hogy szülés napjáig dolgozzak....

2020. febr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!