Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik császárral szültek nem...

Akik császárral szültek nem félnek?

Figyelt kérdés
5 hónapja szültem sürgősségi császárral. Eléggé tartok az összenővésektől, vagy hogy később kiderül valami szövődmény. Más is volt így?
2020. febr. 26. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én attól féltem, hogy nem esek könnyen teherbe másodjára. Kislányom első hónapban sikerült. Most már több,mint 1 éve próbálkozunk és semmi,pedig semmi hormonális oka nem lehet, férjem is rendben. Szerintem mindig rossz helyen tapad meg mert voltak halvány pozitív tesztjeim(3),de nem tartott az öröm csak pár napig, aztán megjött.
2020. febr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 BlackyBea88 válasza:
87%

Szia!


Szerintem, ha nem fáj semmid, ne stresszelj feleslegesen. Biztos nincs gond és nem is lesz. Ha nagyon aggódsz, inkább kérj időpontot egy vizsgálatra, hogy megnyugodj, minden oké. :)

Én lassan 8hónapja szültem az első babámat császárral. (Természetes úton indult, de "sajna" császármetszés lett a vége.)

Jó egészséget nektek!

2020. febr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Nekem másfél évvel a császár után kivették a méhemet, nem a császár miatt. Akkor pl kiderült, hogy a hólyagom teljesen összenőtt a méhvel, alig tudták mm-ként lefejteni róla. De semmi panaszt nem okozott és később se okozott volna, ki se derült volna, ha nem kellett volna kipakolni.
2020. febr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sima szülésnek indult, császár lett a vége, de soha nem fordult meg ilyen a fejemben.
2020. febr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is simán indult és császár lett a vége. Hasonló félelmeim vannak, meg mint itt egyikünknek hogy félek nehezebben fog jönni a másik baba. Viszont egy pozitívum van: terhesség előtt hányásig görcsöltem mensi alatt. Most viszont úgy jön hogy észre se veszem csak a vért.
2020. febr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sima szülés esetén is elfordulhat össze noves, hegesedes..


De amúgy nem. Nem félek.

2020. febr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A félelem nagyon toxikus érzelem. Nem félek. Bíztam mindig a testemben és sosem hagyott cserben, nem is fog.
2020. febr. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj! 2 császárom volt. Második után "felugrott"a méhem azorvos szerint, jelentsen ez bármit is. Az egyik oldalon tapintható dudorom van, azt hittem sérv, de a méhem az. Azt hiszem hozzá nőtt egy bélszakaszhoz, vagy a hasfalhoz. Panaszt nem okoz, és a harmadik baba a második hónapban megfogant.
2020. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!