Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik császárral szültek,...

Akik császárral szültek, vannak, akik bánják, hogy nem természetes úton szültek, mert így nem élhették át a szülés minden fájdalmát, gyötrelmes élményét. Van nektek emiatt hiányérzetetek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 13:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Van bizony. Már lassan 9 hós a kislányom, és még mindig nem érzem, hogy szültem volna. Sokat sírok is miatta, de sajna nem volt más választásom. Sőt, kiderült, hogy soha nem szülhetek természetes úton.
2009. máj. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Persze,hogy van,nekem nagyon,mert nem voltam része azoknak a dolgoknak,amik ezzel járjanak,magzatvíz elfolyása,fájások és még megannyi más dolog!Én altatásban végeztem a császárt,mert komplikációim voltak,gondolhatod,hogy milyen érzés volt,hogy nem láttam mikor kiemelték a hasamból manócskát!Én megfosztva érzem magam ezektől az élménykétől,de hibámon kívül kellett a császár!Sajnos nincsenek jó emlékeim,de a fiam ezt elfelejteti velem!

5 hónapos baba anyukája

2009. máj. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Most sokan elítélnek miatta,de én nem bánom,egyrészt muszáj volt császározni,mert a babám nem bírta tovább odabent,én meg nem tágultam,viszont olyan iszonyatosan fájt,és rosszul viselem ,nem tehetek róla,így nem bánom egy percig sem,hogy nem kellett végig csinálni,3 óra vajúdás bőven elég volt.Sajnálom,de én így érzem,az a lényeg hogy a kismanóm egészséges,és persze ha fordítva kellett volna ,hogy szülés,az ő érdekében,persze nem érdekelne,de nem bánom hogy így alakult.
2009. máj. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
16%
igen sokan vannak és szerintem egy kicsit provokáló is a kérdés. elég nehéz feldolgozni és ráadásul örök konfliktus téma a természetes úton szülőkkel.
2009. máj. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Véletlenül sem akartam provokálni! Én ugyanúgy császárral szültem, de nekem megkönnyebbülés volt, hogy hamar láthattam a babámat, és megbizonyosodhattam róla, hogy tényleg minden rendben van! Sajnos előtte nem így volt....
2009. máj. 14. 13:40
 6/21 anonim ***** válasza:
14%
A kérdés valóban provokáló, nem kicsit, kíváncsi volnék a kérdező melyik táborba tartozik. Ugyan én nem tudok érdemben nyilatkozni, de a válasz egyértelműen igen és ezt nem illik firtatni, mert minden anyukának maga kell feldolgozza ezt az eseményt. Aki maga beszél róla ok, de utalni erre nem illik pl látogatáskor, meg sajnálkozni, hiszen ott a végeredmény: egy egészséges baba.
2009. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem miért lenne ez konfliktus forrás. Mármint a császár és a term. szülés. Sztem senki nem tervezi előre (kivéve persze, akik fizetnek a császárért). És igenis foglalkozni kell vele, mert komoly depresszióhoz vezethet. Néha az jön le, hogy aki természetesen szült "lenézi" a császárosokat. Tisztelet a kivételnek.
2009. máj. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
aha! igy már más a kutya bőre:-) bocsánatot kell kérjek akkor Tőled! igy más értelmet nyert a kérdés:-)
2009. máj. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"Néha az jön le, hogy aki természetesen szült "lenézi" a császárosokat."

ez az amin összeugranak a csajok. mondjuk nincs értelme. a végeredmény a fontos!

2009. máj. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Pont ez az! Ezért írtam. Nem ezen az oldalon, de már itt is találkoztam vele. Hanem a "való" életben. Saját tapasztalat. A császár is szülés. Kár, hogy nem foglalkoznak többet ezzel. Sok tévhit megszűnne.
2009. máj. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!