Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, apukák! Mit gondolnát...

Anyukák, apukák! Mit gondolnátok arról, ha egyszer csak bejelentenék, hogy senkinek nem lehet ezentúl gyereke, a túlnépesedés miatt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ennek az esélye 0, de tegyük fel, hogy megtörténik.

Mit gondolnátok róla, mit tennétek?

(A jelenlegi gyereketeket nyilván megtarthatnátok, de több nem lehetne.)


2020. febr. 28. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Szomorú lennék.
2020. febr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Ennyit terveztem amennyi van. Unokákat sajnálnám nem lenne, de így se tudhatom lesz-e, hiszen nem mindenki szeretne gyereket, és ez így van rendjén.


De ez annyira elképzelhetetlen szituációnak hangzik így, hogy nehéz belegondolni hogy élnénk meg.

2020. febr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Hogy ki volt az a barom aki kitalálta, hogy 100 év múlva haljon ki az emberiség
2020. febr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Európában nincs túlnépesedés!!! Ázsiában van, emiatt néhány éve Kínában be is hozták, hogy nem lehet egynél több gyerek a családban. Keményen megadóztatták a többgyermekes családokat. Most nem régen enyhítettek ezen: jelenleg 2 gyereket vállalhatnak. De ez minket mostanában nem fog érinteni, a fehér európai ember ugyanis nem szaporodik, átlagosan 1,2 gyereket vállal.
2020. febr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Van 2, így nem esnék kétségbe, és bíznék benne, hogy mire ők felnőnek, normalizálódik a helyzet, és lehet gyerekük, ha szeretnének persze.
2020. febr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem az anyukákat apukákat érintené rosszul első sorban, hanem akinek egyáltalán nincs meg gyereke. Azért akinek már van egy vagy kettő annak nem akkora érvágás, mint akinek meg egy sincs. Persze aki nagy családot szeretne annak szinten kellemetlen de meg neki se annyira.
2020. febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Mivel már van egy gyermekem, annyira nem viselne meg. Bár azért kicsit bánnám, hogy nem lenne kistesó. Szerintem is inkább azok viselnék ezt rosszul, akiknek nincsen gyerekük, de szeretnének.
2020. febr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Röhögnék, hogy a cigánysoron élőkkel hogy fogják ezt betartatni! :DDDDDDDDD
2020. febr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!