Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem kúszik normálisan de már...

Nem kúszik normálisan de már kutyázik. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A kúszása annyi hogy páros lábbal tolja magát és egy kézzel húzza. Viszont a napokban elkezdett négykézláb emelkedni és néha kutyázik is. Mit tehetnék hogy normálisan kússzon? Eddig mindent szimetrikusan csinált.
2020. márc. 3. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Mióta kúszik? Az én lányom 2 napig féloldalasan kúszott. Csak a védőnői tanácsadási napra vártam de addig elkezdett normálisan kúszni, szabályosan. A kutyázásra hogy ő mikor kezdte, pontosan nem emlékszem. A fiamnál (ő az 1. gyerek) azt hittem kúszni se fog, mert kutyázott 2 hete, mikor elkezdett kúszni. Összesen 4 hétig kutyázott mászás előtt, addigra profin begyakorolta a kúszást 2 hét alatt.
2020. márc. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olyan 2 hete kezdett előre haladni.
2020. márc. 3. 18:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehet megkérdezném a védőnőt.
2020. márc. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát először úgy haladt hogy csak tolta magát a lábával. Ezt a fél kézzel húzza magát dolgot egy hete csinálja.
2020. márc. 3. 18:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Kisfiam 1 napig csinálta ezt.

Kislányom több mint 1 hónapig kutyázott, mire mászni kezdett.

Normális. Próbáld motiválni, h előre akarjon haladni.

2020. márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1-es és 3-as vagyok, a mászás tényleg ráér és a kutyázás miatt se aggódj. Én csak abban vagyok bizonytalan, hogy mennyire fér bele a normálisba, hogy 2 hét elteltével nem szabályos a kúszás, emiatt kérdezném meg a védőnőt. Lehet ez teljesen rendben van, én csak anyuka vagyok úgyhogy nem láttam többezer kisbabát és nem is tanultam a fejlődésükről. Csak egy kérdést azért megérne szerintem, majd ha mentek tanácsadásra legközelebb.
2020. márc. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát menni soká megyünk. Elméletileg ő jön, csak beteg ezért még nem jutott ide. Holnap úgyis fel akartam hívni. Megemlitem ezt is
2020. márc. 3. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!