Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Manapság lehet tenni valamit,...

Manapság lehet tenni valamit, ha egy anyuka délelőtt a kisgyermekeivel kukázik az esőben?

Figyelt kérdés

Nagyon megsajnáltam a 2 kislányt. Kb 3-4 évesek lehettek. Miért nincsenek oviban? Kapnának enni, melegben lennének, nem áznának bőrig... :(


Utoljára gyerekkoromban láttam olyat, hogy a kukából etette egy nő a gyerekét. Azóta sem felejtettem el.. A kicsi sírt a penészes kenyér miatt.. :(


Pár napja történt kérdésben leírt eset Nyíregyházán.


2020. márc. 3. 21:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Gyámügy.
2020. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jó, gyámügy, de mit mondjak? Hogy láttam egy c.gány nőt? A nevét sem tudom. Nem fognak ott maradni, míg kijön a gyámügy. Vagy hogy van ez?
2020. márc. 3. 22:00
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
A saját érdekedben, ne tegyél keresztbe a céknek. Ne is törődj velük. A gyámügy sem tud velük mit csinálni, ha van olyan aki egyáltalán be merne menni hozzájuk, nem számít, mert úgyse engednék be.
2020. márc. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
Azért nincsenek oviban, mert nincs pénzük. Az ilyenekkel nem szabad foglalkozni. Nem kell nézni. Vannak ennél szomorúbb jelenetek is.
2020. márc. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Az ovi nem ingyenes és nem kötelező?
2020. márc. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Valóban nem tudsz mit csinálni, max adni nekik ennivalót. De mivel nem tudni, kik ők, hol laknak (ha van hol egyáltalán), nem igazán lehet mit tenni.
2020. márc. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%
nem,ėn most hėtvėgėn låtam olyanokat hogy szembejötek velem C ės gyerekei azonal neki ålt az egyik pėnzt kubyerålni tölem aprot ,fogtam azt ut tul oldalåra mentem åt.
2020. márc. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
Én láttam ilyet többször. Románok, nem tudsz velük mit kezdeni. Én sem értettem, hogy miért nincsenek oviban, aztán felvilágosítottak.
2020. márc. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
Ciganyokkal ne húzz ujjat, te járod csak meg.
2020. márc. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%

Mondjuk mert beteg/tetves a gyerek..


Adj nekik élelmet, ruhát és hívd ki a rendőrséget!

2020. márc. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!