Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik ősanyák, ők baba előtt...

Akik ősanyák, ők baba előtt is ilyenek voltak vagy az anyaság tette velük ezt?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok mint szoptatás orrba szájba utcán,mindehol,óvodás korig vagy még tovább, "mosiklubba" és "hurciklubba" járás, minden egyes szabály betartása,hozzátáplálásnál, nem használnak mikrót, rettegnek az üveges bébiételtől,és leszólják azokat akik nem igy gondolkodnak.

2020. márc. 9. 08:38
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
66%
Te meg épp őket szólod le. Semmiben nem különböztök.
2020. márc. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Nem ítélem el, a környezetvédelmet sem, csak tőlem ez annyira távol áll,hogy nem értem őket.
2020. márc. 9. 08:43
 3/33 anonim ***** válasza:
61%
Egy gyerek születésekor egy anya is születik! Majd ha lesz gyereked megtudod!
2020. márc. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Van már, de sosem éreztem,hogy ezért nekem teljesen meg kellene változnom. Sőt, úgy gondoltam,hogy akkor lesz a gyerekem is kiegyensúlyozott ha magamat adom, nem kényszerítek magamra és rá, olyasmit amivel nem tudok azonosulni, csak mert a who leírt valamit. Szerintem sokan félnek eltérni tőle nehogy megszólják őket.
2020. márc. 9. 08:47
 5/33 anonim ***** válasza:
89%
Anya vagyok. Van amit átveszek a divatból van amit nem, de sosem szólom le aki nem csinálja vagy csinálja. Szerintem mindenki azt csinál amit akar senkinek semmi köze hozzá. Sem neked, sem az ősanyáknak.
2020. márc. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
73%

Bár sose voltam, de nem értem, miért lenne ősanya,aki hurci klubba jár, vagy hasonlóba? Ettől miért lesz ősanya?

Vagy miért az, csak mert nem kap üveges ételt a gyerek? Nálunk se kap, de nem azért, mert rettegünk tőle. Egyszerűen minek kapna, ha van minden alapanyag itthon? Nem sok idő összedobni neki egy kaját. Ez miért ősanyaság?

2020. márc. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos nem tudom erre a választ, mert én sem vagyok ősanya, de szerintem van köztük olyan, aki már előtt eltervezte, hogy az lesz, meg olyan is, akinél utána alakult ki, befolyással voltak rá ezek a dolgok. Amúgy félig-meddig én is ősanyának készültem, de nem jött össze, így maradtam normál anya. De nem bánom, mert az a hozzáállás túlságosan merev számomra.
2020. márc. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Én is 90%ban főzök,de ha utazunk vagy olyan rohanos nap van, egyet egyet megeszik. Ők meg azért nem adnak mert jaj mi van benne. Babáknak keszült,rá van írva mi van benne,lehet válogatni egy csomó közül. És ha én a parkban vagy valahol ilyet adok az enyémnek, odajön és makd leesik az álla h mit csinálok. Erre gondoltam. Amugy nem érdekelne.
2020. márc. 9. 09:04
 9/33 anonim ***** válasza:
85%

"leszólják azokat akik nem igy gondolkodnak."

Akik leszólnak másokat, azok régen is olyanok voltak.



2 éves koráig szoptattam, saját magam főztem neki, hurciztam.

Okok. Nekem megfelelt így szoptatni, de sosem nyilvánosan. Az autó volt a legnyilvánosabb hely.

Rájöttem, hogy sokkal finomabban elkészítem az ételeket, nem mellékesen olcsóbb, ha megveszem az alapanyagokat. Pl. sütőtök, alma, csirkemell, rizs. Megpároltam, turmixoltam. Még a férjem is ette. 😂

Hordoztam, mert a babakocsiban sirt. Így napi sport lett, hogy magamra kötöttem és 1-2 órát sétáltam, amíg ő aludt. Sosem voltam olyan jó formában, mint akkor.


Viszont soseem érdekelt ki hogy eteti a gyerekét, mivel járnak sétálni, hogy altatja, milyen pelenkát ad rá.


És nem tartom magam ősanyának, mert ezeket csináltam.

2020. márc. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
92%

Nem hiszem, hogy attól ősanya lennék, mert hordozok, mosizok, főzök és szoptatok. 6 hós korig kizárólag anyatejes volt. Úgy gondoltam, ha van tejem, hova siessek. Hiszen neki is így a jobb. Hordozok, mert sokkal kényelmesebb, könnyebb közlekedni és jobban szereti mint a babakocsit. Meg aztán edzésnek sem utolsó. Mosizok, mert jobb a bőrének, gazdaságosabb és próbálok minél kevesebb szemetet termelni. Pl zacskót se használok a boltban ha nem muszáj. Főzök mert szeretek főzni és sztem finomabb is. Ritkán azért kap üvegeset, de nem ízlik neki annyira.

VISZONT!! Magasról teszek rá, más hogy csinálja. Aki beszól az nem azért mert ősanya, hanem mert barom. Ilyen a személyisége. Nálunk van egy csaj, aki nem csinál semmit amit leírtál, de nekem már beszólt a hurci és a mosi miatt is.

2020. márc. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!