Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Feltudjuk venni a babaváró...

Feltudjuk venni a babaváró hitelt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnénk felvenni a babaváró hitelt, de nem tudom hogy ebben a helyzetben (koronavírus) feltudjuk-e venni?
2020. márc. 18. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nem kell hitelt felvenni a gazdasági összromlás kellős közepén

..

2020. márc. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a hét elején még nem mondták a bankban, hogy ne lehetne. Az OEP igazolást megigényeltük,aztán meglátjuk. Szerintem az ügyintézés le fog állni, de legfeljebb majd később vesszük fel (ha meg nem szüntetik, mert én attól tartok meg fogják).
2020. márc. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ma voltunk érdeklődni, otp. Nem szívesen fogadtak, mert az ügyintézés min. 2 órát vesz igénybe vagy többet. Most csak a leggyorsabb ügyeket intézik. Ne legyél sokat velük egy légtérben. Azt mondták áprilisban térjünk vissza rá.
2020. márc. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ne vegyél fel hitelt a gazdasági válság közepén
2020. márc. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Mi tegnap indítottuk el a folyamatot annál a banknál, ahol a számlánk van (ez gyorsított a dolgon). Azt mondták, hogy a hitelbírálat csúszhat pár nappal, illetve maga a szerződéskötés is egy kicsit kitolódhat.


Mihamarabb fel akartuk venni, mielőtt az állam egy tollvonással elkaszálja arra hivatkozva, hogy most másra kell a pénz.

2020. márc. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Hitelt most semmiképp ne!!!

Legyen eszed !!!

2020. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sikeresen felvettük a babaváró hitelt
2020. ápr. 30. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!