Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg hülye vagyok amiért...

Tényleg hülye vagyok amiért ez kicsit rosszul esik?

Figyelt kérdés
38 hetes kismama vagyok.Lehet én vagyok nagyon érzékeny vagy nem tudom, de olyan jól esett volna ha a 2 húgom és anyukám rendeznek nekem egy babavárót.Első babám koraszülött lett,szóval ott esély sem lett volna ilyesmire, de most olyan jól esett volna.Nem gondolok itt nagy dolgokra, csak néhány barátmőmet meghivni, nagymamámat, egy kis torta, beszélgetés ilyesmi,semmi nagy felhajtás.Inkább csak ki szerettem volna írni magamból ezt a dolgot.Páromnak mondtam, ő kérdezte,hogy szóljon a testvéreimnek, de mondtam hogy ez nem olyan dolog, ha maguktól nem jutott eszükbe, nem fogom erőltetni.Természetesen nem fogok ezért megharagudni rájuk, na de mégis jó lett volna.

2020. febr. 27. 13:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%

Néma gyereknek... 😉

Én a másodiknál nem is engedtem kb senkit a közelünkbe a végén, minden pillanatát ki akartam élvezni a hármasunknak.

2020. febr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
Miért jutott volna eszükbe ilyesmi? Magyarországon ennek semmi hagyománya nincsen. Honnan kellett volna kitalálniuk, hogy te szeretnél egy ilyet? Ráadásul szerintem ezt neked kéne kezdeményezni, megszervezni, anyukád max segíthet benne, de nem az ő dolga.
2020. febr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%
Ennel nagyobb bajod se legyen soha.
2020. febr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem nem így van, ez a kismamának meglepetés, nem a kismamának kell szervezni 🤣.Azért vagyok kicsit csalódott, mert pár éve a barátnőjüknek szerveztek (még én is besegítettem egy kicsit) a saját testvérüknek meg nem.
2020. febr. 27. 13:32
 5/24 A kérdező kommentje:
Persze tudom ez legyen a legnagyobb gondom, lehet, hogy tényleg csak a hormonok miatt vagyok érzékenyebb.
2020. febr. 27. 13:33
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
De utaltál rá, hogy te ilyet szeretnél?
2020. febr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van annak, aki azt mondta, hogy Mo-n ennek nincs hagyománya! Ezért szólnod kellett volna, hogy te szeretnél egy ilyet! A barátnőjük lehet, hogy szólt, vagy ott se a húgaid találták ki. Itthon annyira nem szokás, hogy akiről hallottam, hogy volt neki, az magának szervezte!
2020. febr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%
Csak megerősíteni tudom az előttem szólókat: Magyarországon ennek nincs hagyománya, senkitől nem várható el, hogy magától eszébe jusson ilyesmit szervezni. Nálunk is elég sok baba született az utóbbi időben a családban és a baráti körben, és egyetlen babaváró bulin voltam, de ott is a kismama szervezte saját magának.
2020. febr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%

Szia! 🙂

Félre ne értsd, én is tudok hülyeségeken kattogni😅 De szerintem minimum utalnod kellett volna rá... értem, mi a lényeg, hogy úgy esett volna jól, ha ők gondolnak rá, valahol igazad is van.

2020. febr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Te, és mondtad valamelyiknek is, hogy örülnél egy ilyennek?

Mert kb.itthon nem igazán hallottam még senkitől, hogy volt babaváró bulija... Tudod, itt tejfakasztó szokott lenni... Amúgy meg, rgy minden órás kismama, akinek már van gyereke általában nem vágyik puccparádéra, és talán a 2 testvéred is ezt gondolja! Szóval, ha akarsz ilyen partyt, akkor mondjad!

2020. febr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!