Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dr Kovács István? Jó orvos?...

Dr Kovács István? Jó orvos? Vác, iletve Dunakeszi sztk

Figyelt kérdés
Nem hozzá szoktam járni, de holnap el kéne mennem, mert -remélem nem- de lehet összeszedtem valamit...akihez szoktam járni, pénteken rendel, addig nem akarnék már vári..
2010. júl. 25. 18:43
 1/8 A kérdező kommentje:
a váci kórház oldalán azt írják nyugalmazott főorvos...ez mit jelent?ha nyugalmazott attól még praktizál ezek szerint?
2010. júl. 25. 18:46
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia.Én hozzá járok,nála is szültem.Szerintem tündéri orvos,velem mindig kedves volt.Nyugdijas de mellette még dolgozik az sztk-ba,meg Vácon van magánrendelője.Én csak ajánlani tudom!!!
2010. júl. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Gondolom a Juhászhoz jársz egyébként.Régen én is hozzá jártam,de egyszer elmentem a Kovácshoz és nála is maradtam.
2010. júl. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

igen, Juhászhoz járok, csak most nem akarnék péntekig várni...

szóval akkor azt mondod menjek nyugodtan?normális, és rendesen meg fog vizsgálni az SZTK-ban?Amúgy nem ajánlotta senki Juhász doktort, csak így alakult, hozzá mentem először, aztán nála ragdtam:)

Amúgy mennék Szaniszlóhoz, egyszer voltam nála, a kötelező 18hetesen, csak hát ő VÁco van...

ja és 27 hetes vagyok

2010. júl. 25. 19:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia.Nyugodtan mehetsz a Kovácshoz,tényleg rendes.Nekem választott orvos volt mikor szültem,de mindössze háromszor hivott Vácra a magánrendelőjébe.Ugyhogy még pénzéhesnek sem mondható.És akkor te a Juhásznál fogsz szülni?
2010. júl. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az ügyeletesnél fogok szerintem:)

Csak eddig úgy jött össze, hogy az sztk-ban mindig a Juhászhoz mentem.

Ja ma voltam a Kovácsnál, elmondtam mi van, de nem vizsgált meg, csak felírt egy krémet meg egy kúpot...szerinted?most menjek el vácra, vagy várjak péntekig és menjek el a Juhászhoz, vagy váltsam ki a cuccot és használjam és ne foglalkozzak vele hogy nem nézett meg?Mondjuk tuti tapasztalat, meg már volt dolga ilyennel, csak fura hogy nem nézett meg....

2010. júl. 26. 14:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,attól függ hogy mi bajod.Én megbizok benne teljesen,bár én már rég hozzájárok.Nagyon rendes,kedves,figyelmes(szülésnél is),most is ha megyek hozzá,mindig megkérdezi,hogy van a fiam,szalad e már.De neked kell eldönteni megbizol-e benne.Bár ahány orvoshoz mész,annyi félét fognak felirni.Mint tudjuk minden orvos más.Dunakeszi melyik részén laksz?Ki lesz a gyerekorvosotok?Irjál privibe ha gondolod.
2010. júl. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kicsit vicces ,most csak így véletlen találtam meg ezt a posztot de Kovács István a nagypapám 😅😅😅
2018. júl. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!