Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orvos az István vagy a Péterfy...

Orvos az István vagy a Péterfy kórházban?

Figyelt kérdés

Olyan jó orvos keresek, aki első császáros szülés után a másodiknál nem ragaszkodik a császárhoz, hanem támogatja a természetes szülést.

SOS lenne, mert pár napon belül el kellene kezdeni a vizsgálatokat, mivel pozitív lett a tesztem :-)


2011. jan. 10. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, én a Péterfyben fogok szülni, Dr. Tarnóczi Péter az orvosom. 16 hónapos a fiam, császárral született a SOTE II.-n. A doki szerint ha beindul, nem szól közbe. De amint veszély van, azonnal császár. Szóval nem ragaszkodik. Tesóm is nála szült, ő császárral, mivel a heg elvékonyodott. A magánrendelése a Kerepesi úton van a Népstadionok metrómegállóval szemben a templom mellett (Ginemed Bt., neten megtalálod). Kedves, figyelmes orvos.
2011. jan. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy most vagyok 23 hetes terhes. Tehát már járok hozzá egy ideje.
2011. jan. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! Én is hasonló "cipőben" járok, kisfiam 14,5 hónapos most :-)

Megkeresem a neten a rendelését...

2011. jan. 10. 11:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Közben mégsem kellett elrohannom, és gondoltam elküldöm neked az adatokat:


Tarnóczi Péter, Ginemed Bt. VIII. Kerepesi út 29/c I. em. 138.

> (MÁV Rendelőintézet) Stadionok metrómegálló közelében, a templom mellett.

> Tel: 461-6500/29274

> Rendel: kedd-szerda, kb. 14 óra után lehet hívni a fenti számon.

Remélem még nem késtem el. :)

2011. jan. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-)
2011. jan. 10. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!