Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen praktikák vannak annak...

Milyen praktikák vannak annak érdekében, hogy fiú/lány lesz?

Figyelt kérdés
Az első kislány, és most fiút szeretnénk. vannak praktikák, amiket szeretnék használni ennek érdekébe, hátha bejön. Nektek mi vált be?
2011. okt. 11. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
állítólag a fiú spermák gyorsabbak, de rövidebb életűek mint a lány spermák. ezért ha épp a peteéréskor érkeznek a spermák, akkor nagyobb eéllyel lesz fiú. előtte, utána levő napookban inkább lány.
2011. okt. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nagyon jó kalkulátorok vannak, csak beírod az adatokat és már tudod is mikor vagy fogékony fiúra. Nekem bejött!

2011. okt. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Atroposz ***** válasza:
Kedves előző tényleg jó az a kalkulátor .Én még nem tudom,hogy mi lesz de kalkulátor szerint fiú.
2011. okt. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért majd ha megtudod légysz írd meg. Nekem bejött, és tényleg fiam lett!
2011. okt. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!