Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek van mitől félni?...

Szerintetek van mitől félni? Most kap oltást is

Figyelt kérdés

Koronavírusos téma.

Jövő héten megkapja a kisfiam az utolsó oltását (18 hónapos)

Le lesz gyengülve tőle. Nem kaphatja el így könnyebben a vírust? Természetesen itthon vagyunk és maradunk is... oltásra kell elmennünk csak. Apuka még dolgozik. Kell félni ettől a vírustól nekünk is? Mert úgy hallottam kb mindenki elfogja kapni. Szeretném látni felnőni a gyerekem. Mi a véleményetek Anyukák? Ti is féltek/féltitek a családot? :(


2020. márc. 21. 00:27
 1/2 anonim ***** válasza:
92%
Én nagyon féltem a családom és mindenki mást is. Tegnap láttam egy videót arról mi van most Olaszországban. 10 oldal van teli a halottak nevével az újságban. Nincs elég koporsóból. A halottak haláluk előtt nem találkozhatnak szeretteikkel mert nem lehet öket látogatni,egy 40 éves férfi is nyilatkozott aki tök egészséges volt,most lélegeztetőgépen van. Szörnyű az egész és ez vagy majdnem ez vár ránk. Sokan félvállról veszik ezt az egészet pedig nagyonis van mitől félni. Nálunk még csak most kezdődik, még nem érzik igazán ennek a súlyát. Attól is félek hogy mi lesz a másfél éves kislányommal ha valamelyikünk megbetegszik,hova kerül szegény.
2020. márc. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezen kattogok..most kapja a 4hóst ugyh nekünk messze még az utolsó kötelező oltás,és van egy nagyobb kruppos gyerekünk is.Féltem őket nagyon,amit tudunk megteszünk.Nem viszem őket sehova,apa dolgozik,vásárolunk felváltva.Fertőtlenítés ,és fertőtlenítős kézmosás.

Amitól rettegek,hogy elválasztják tőlem őket ha ne adj isten betegek lesznek.

A kicsi még csak 4hós,kiüvöltené a lelkét szegény nélkülünk.

A nagy se bírná egyedül bent a kórházba nélkülünk.

Próbálunk mindent megtenni,hogy ne kapjuk el,és betartani mindent.

Ennyit tehetünk csak,és várunk,hogy elmúljon ez az egész.

2020. márc. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!