Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyereketek mennyi idősen...

Kisgyereketek mennyi idősen kezdett félni a sötétben és milyen megoldást találtatok rá?

Figyelt kérdés
12 hónaposan kezdett el a kislányom félni a sötétben a szobájában. Ha beteszek éjszakára egy kis lámpát, akkor gond nélkül végigalussza az éjszakát. Hosszútávon viszont nem szeretném ha erre szokna rá és csak így tudna elaludni. Van valami más ötletetek?
2018. dec. 9. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Elmúlik.
2018. dec. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2 éves kora körül, éjszakai halvány éjjeli fény nélkül rettentően megijed ha felébred, ordít hogy sötét van,félek.

Nem fog ne aggódj 18 évesen is éjjeli fénnyel aludni, míg kell használd neki.

2018. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5 évesen kezdett el félni. Lehet azért, mert már nem egy szobában alzdtak a tesójával. Vettünk egy nagyon alacsony lumenű izzót, így minden éjszaka égve hagyjuk neki. Fél év alatt nem múlt el, de én nem eröltetem.
2018. dec. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-3 éves kora körül kezdett el félni a sötétben. Többféle variációval próbálkoztunk, végül lett egy kis sólámpája, ami barátságos, narancssárga fényt ad. Ez egész éjjel megy neki mindig. Most ötéves, nem erőltetjük, hogy leszokjon.
2018. dec. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerintem én is lecserélem a kis lámpát éjjeli fényre.
2018. dec. 10. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!