Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki otthon maradt a gyerekkel...

Aki otthon maradt a gyerekkel (suli, ovi, bölcsi szünetelés miatt) kiírt a gyerekorvos táppénzre?

Figyelt kérdés

Tehát hogyan igazoljátok a munkahely felé a távolléte?

Nekem holnap be kell feküdnöm a kórházba.(veszélyeztetett terhes vok) így a férjemnek otthon kell maradni a 4 éves lányunkkal. De úgy tudom a doki nem írhat ki csak úgy, szabija nyilván nem lesz ennyi. Ha pedig ő fizetetlenre megy, én is csak a tp-t kapom szülésig, azért az nagy érvágás.

Tehát nálatok ez hogy működik?


2020. márc. 24. 19:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%
Saját háziorvossal vetesse fel magát táppénzre. Meg kell mondani, orrfolyás, köhögés van, úgyis felveszi alsó hangon 2.hétre ;) utána mehet szabira
2020. márc. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Úgy volt h biztosít ügyeletet az önko, de mivel nem kérte senki ( mi sem, hisz nem tudtuk h ez lesz) így nem csináltak.

Erre nem gondoltam h a saját dokijának mondja h náthás....

Ez lehet h jobban kivitelezhető. Aztán ha leáll a gyár (amit lehetséges) legalább a szabija mehet arra. Addigra hátha csillapodik minden és rábízhatjuk a mamára

Köszi.

2020. márc. 24. 21:59
 13/18 anonim ***** válasza:
29%
Nagyszülők idősek? Ha nem, akkor nekik megoldható a home office? Mert én most home officeban vagyok, de nálunk felmerült a nagyszülő is, mert nála biztos volt, hogy mehet home officeba és még csak 46 éves az anyukám, apukám 47, így nálunk ez is opció volt.
2020. márc. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
90%

Nem olvastam végig a hsz-eket, de talán ha ő menne táppénzre az megoldás lenne. Akár mondhatja hogy beteg, de ha normális az orvos, mint az én ferjemé, akkor őszinte is lehet vele, hogy otthon kell maradni a gyerekkel.

Nem bíznám ebben a helyzetben másra a gyereket. Testvér, sógornő esetleg szoba jöhet ha ő otthon van és vállalja.

2020. márc. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
70%
Saját házidokinak elmondani a problémát, és megkérni.. ha nem akkor lefizetni.. ezért lepontoztok de ez a reális
2020. márc. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
35%
Engem mindig csak úgy kiír, a doki, ha kérem, nem kell hozzá betegnek lennem. Kérd meg te is.
2020. márc. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Elmegy a saját háziorvosunkhoz ( meg úgy sem volt a 4 év alatt mióta itt lakunk)
2020. márc. 25. 08:09
 18/18 anonim ***** válasza:
Hívja fel telefonon, most nem nagyon fogadnak senkit szívesen.
2020. márc. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!