Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Panelban lakók! Ti nem fogtok...

Panelban lakók! Ti nem fogtok sétálni menni a gyerekekkel hónapokig?

Figyelt kérdés

Most olvastam, hogy június-júliusban tetőzhet a járvány. Nem mindenkinek van kertje, sőt erkélye sem. Olvasom sokaktól, hogy nem mennek sehova.

Oké, de 40 négyzetméteren egy örökmozgó kisgyerekkel 3-4 hónapig csak a lakásban ülni??


2020. márc. 26. 13:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nálunk Romániában már kijarasi tilalom van a vírus miatt,van egy 2 eves és egy 4 honapos lányom már 3 hete nem mentünk ki, jól meg vagyunk bent (panel) + most ar ki sem lehet menni csak munkába ha van aki még dolgozik, boltba ha nagyon fontos és orvoshoz de ezekhez mint kell egy papír amit ki kell tölteni, ha megjelenik a rendőrség tudd bizonyítani hogy azért vagy kint mert ide vagy oda mész, ha viszont csak setalgatsz ész nélkül, szép kis büntetést kapsz.
2020. márc. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nincs kijárási tilalom. Ma kitekertünk egy néptelenebb töltésoldalba. Múltkor egy földúton megálltunk kocsival és sétáltunk egyet. A városban is sokan sétálnak, nem vegyülve másokkal. (Én ezt nem szeretem annyira, mert a kicsi gyerekem mindent megfogdos, állandó tiltásokból állna a séta.) Egészségügyi szempontból is indokolt kimenni. Pont ezért hagyták meg a lehetőségét.
2020. márc. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!