Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bababoltba mehetek délelőtt...

Bababoltba mehetek délelőtt is, ha nem vagyok nyugdíjas?

Figyelt kérdés
Oda nem szoktak nyugdíjasok járni...

2020. márc. 29. 21:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
97%

Pl én most szültem 35 hétre.

Mivel korababák így nagyon pici ruhák kellenek. Koraszülött holmit nem igazán árulnak máshol csak baba boltban (44es 46os méret)

Akkor most????

Értem én h paragrafus meg miegymás, de nehogy már Joli néni elmegy hajat bongyoríttatni, én meg a gyerekeimnek nem tudom beszerezni az alap cuccokat pl ruha.....

2020. márc. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
57%
#21 H&M-ben van koraméret, onnan rendelni is lehet. Venni meg pl a tescoban is.
2020. márc. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
83%
De a Birinéne bezzeg mehet daueroltatni halál fszára... Addig vásárolj, amíg tudsz, mert borul hamar a gazdaság hamar.
2020. márc. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
85%

Dátum: Mon, 30 Mar 2020 10:04:44 +0000

Feladó: Koronavírus (BM) <koronavirus@bm.gov.hu>

Tisztelet Érdeklődő!

Az állampolgárok csak alapos indokkal hagyhatják el az ingatlanukat, amelynek listája valóban tételesen felsorolásra került a Rendeletben.

Amennyiben egy üzlet úgy ítéli meg, hogy az abban történő vásárlás nem esik a felsorolás hatálya alá (nem alapos indok), attól függetlenül nyitva tarthat, tekintettel arra, hogy ezt a Rendelet nem tiltja és törtéhet benne munkavégzés csak állampolgár nem látogathatja.

Üdvözlettel:

Ügyeleti Központ

2020. márc. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
62%

#22 nem nincs a tescoban.

A h&mből mikor ér ki?

Mert én tegnap szültem....

Szóval kB tegnapra kéne...

2020. márc. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Na jó lettek vicces válaszok. Volt egy cím listám mára, ahova kellett kiszállnom, az egyik cím mellett pont volt egy bababolt, egy üveg cumisüveget akartam volna venni, mert az itteniben ahol lakom nem kapni, és már bejártam az összes üzletet, és gyógyszertárat is a környéken, ott meg kapni fenn van az oldalukon, de akkor már megnéztem volna a pelenka kínálatot is... Mert az sosem árt... 9-12 csak 65 év felettiek mehetnek be, úgy hogy a helyi bababoltban vettem délután pelenkát. Délután abba a másik boltba már nem mentem vissza az üvegért, mert az jó messze van.
2020. márc. 30. 23:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!