Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha háromgyermekes anyuka vagy...

Gerti1 kérdése:

Ha háromgyermekes anyuka vagy és egyformán szereted őket, valamint igyekszel egyformán nevelni tanittatni, mi történik veled mire nyugdíjas leszel?

Figyelt kérdés

2015. dec. 9. 16:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem értem az összefüggést. Ha nem egyformán szeretném őket, vagy nem egyformán taníttatnám őket (nem egyformák a képességeik, nem egyforma az érdeklődési körük), akkor mi lenne velem nyugdíjasan? Mi köze ennek az idős koromhoz?
2015. dec. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Hogy mi?
2015. dec. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Én sem értem a kérdést, egymástól teljesen független dolgokról van szó...
2015. dec. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ,hogy mennyi sült krumplit esznek naponta....

Meg tudod kicsit konkrétabban fogalmazni a kérdést?

2015. dec. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
igen; igen; igen; öreganyó leszek
2015. dec. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

valszeg sok unokám lesz :-DDD


más nem nagyon

2015. dec. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy a kérdezőt az a kérdés inspirálta, amiben azt kérdezik, hogy miért mondják, hogy aki nem vállal gyereket, az öreg korára magányos lesz, amikor sokakat letojik a gyereke. De ez csak a sötétben tapogatózás így...
2015. dec. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%

A kérdésed elsö felét meg a másodikat nem tudom összekapcsolni, szerintem semmi összefüggés nincs köztük.


Négy gyerekem van és mindegyiket egyformán szeretem és egyformán taníttattam.


Nemsokára nyugdíjas leszek és megvan a saját életem - ahogy a gyerekeknek is.

Azon kivül, hogy nem fogok munkába járni, nem történik velem semmi különös.

Élem az életemet, beosztom a nyugdíjamat és néha találkozom egyik-masik gyerekkel.

2015. dec. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Meglesz mindenkinek a saját élete,saját egszisztenciája,véleménye,szívesen fordulnak hozzád tanácsért,idejük és távolságuktól függően rendszeresen látogatnak,viszik az unokát,ha pedig már magatehetetlen leszel,akkor összedobják a pénzt házi ápolóra,vagy öregotthonra.Ennyi.Ez a normális,ha normálisan,szeretetben neveled őket,nem pedig rájuk telepedve és azt hangoztatva,hogy :"én vagyok az anyád és én jobban tudom".
2015. dec. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
lehet a kérdező arra gondol ha mindegyik gyereknek meg ad mindent akkor nyugdíjas korában segítik e gyerekei egyformán vagy sem
2015. dec. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!