Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik volt ebben a kategóriáb...

Melyik volt ebben a kategóriában a legbutább kérdés amit valaha is olvastál?

Figyelt kérdés
2020. márc. 31. 12:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon sok buta kérdés van, nem nagyon tudok sorrendet állítani. Ami eszembe jut mondjuk, mikor a nő tudni akarta, hogy ha nagyon kívánja a bablevest (amit amúgy nem szokott), akkor az azt jelenti-e, hogy sikerült a baba, tegnap voltak együtt (vagy lehet nem egy nappal előtte, de vmi olyan időpontban, hogy kizárt, hogy bármi tünete legyen, még a menstruációig is minimum egy hete volt). Az vhogy nagyon nevetséges volt.

Ugyanúgy fogtam a fejem, mikor azt akarta tudni, hogy bajt jelez-e, ha a gyereke ma fél órával kevesebbet aludt.

De ezek szerintem csak átlagosan buta kérdések, ilyenekből mindennap látni 1-1 gyöngyszemet.

2020. márc. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a nagyon buta kérdések 95% kamu.
2020. márc. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Sok van: ez szerintetek pozitív vagy negativ/szerintetek hanyhetes vagyok a kép alapjan/mi legyen a neve.
2020. márc. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen általános dolgok szerintem is, mint a mi legyen a neve. Meg sem nyitom, mert el nem tudom képzelni hogy ezt miért kell idegenekkel megszavaztatni.


De az egyik nagy kedvencem az volt, mikor egy anyuka megkérdezte mit pakoljon be nyaralásra a - már nem emlékszem pontosan, talán - 8 hónapos gyerekének. Hát ezen felröhögtem. Elképzelni nem tudom hogy tartotta odáig életben.

Es bizony volt aki vette a fáradságot és tételes listát írt neki.


A másik mikor valaki megkérdezte hogy szülés utáni kórházi napokra mit főzzenek neki anyukájáék amit bevisznek. Hát már a saját ízlését csak ismeri.. Csak tudja mit szeret enni... 🙊


Ezek nagyjából két évvel ezelőtti kérdések. Akkor voltam terhes, és akkor kezdtem ezt a fórumot olvasgatni.

2020. márc. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
egy anyuka kérdezte, hogyan szoktassa le a lányát a hajgumi használatról, mielőtt iskolába kerül -.-"
2020. márc. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy anyuka kukoricát evett, majd a babája pelenkájában találta meg. Azt gondolta szoptatásnál átment a bimbijén.
2020. márc. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
XD
2020. márc. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik kedvencem: Már négy hónapja folyamatosan menstruálok, de érzem a baba mozgását. Terhes vagyok?


Nemvárt előtt vagyok 2-3 (vagy több) nappal, de mindenféle terhestünetem van. Terhes vagyok???? Aztán a sztori vége mindig az, hogy csak bebeszélték maguknak és gondolom nélkül megjön nekik.

2020. márc. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%

Nekem a kedvenceim:


- Ez szerintetek pozitív/negatív/száradási/halvány pozi?? Az esetek 110 százalékában látszik, hogy NEGATÍV, a maradékban pedig, hogy pozitív...

- Terhes lehetek? kérdések. Hogyha leszopta a paliját, aután 1 órával később csókolóztak, az meg kinyalta... Falhoz tidnám b@@zni magam... :D


Nekem ez a 2 kategória veri ki a biztit.

2020. márc. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja, meg a neves kérdések. Melyik nevet adnátok? ÉS FELSOROL BMEG 25 NEVET! :D
2020. márc. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!