Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hazudtál már valaha gyereked...

Hazudtál már valaha gyereked koráról, hogy előnyhöz juss?

Figyelt kérdés
Mondjuk belépődíj, buszjegy stb esetén
2020. jan. 10. 12:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
88%
Igen egyszer, az állatkertben azt mondtam 3 év alatti, de közben 2 héttel előtte betöltötte a 3-at.😅Nem szép dolog, de csak 1 alkalom volt.
2020. jan. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
92%
Az enyém még picike, de a szüleim velem/rólam sokszor hazudtak. Alacsony és sokkal fiatalabbnak kinéző voltam a koromnál, simán eladtak 8-10 évesen is 6-nak, hogy valahová olcsóbb legyen a jegyünk. Utáltam, de valahol megértem őket így felnôtt fejjel, anyaként. Nagyon szűkösen éltünk, de a szüleim erejükön felül igyekeztek minél több élményt megadni nekem, számtalan moziban, kiállításon, állatkertben, koncerten, színházi előadáson voltunk, mindent megtettek, hogy ne érezzem az anyagi hiányt, és tárgyi ajándékok helyett inkább élményeket adtak nekem, amiért máig elmondhatatlanul hálás vagyok. Szóval igen, hazudtak néha mert az a pár szár forint is sokat számított nekik, mégsem haragszom érte. Szerencsére nekünk már nem kell ilyenre szorítkoznunk.
2020. jan. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
90%

Nem. Olyan volt, hogy nem kérdezték a korát, hanem egyből három év alatti jegyet adtak a 4,5 évesnek. Én meg nem figyeltem, csak utána vettem észre.


De gyerekkoromból sok ilyenre emlékszem. Ha valaki kérdezi, hány éves vagy, mondd, hogy X.

2020. jan. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
16%
Nem. Ez csalás és lopás. Se csaló, se tolvaj nem vaygok. Ha utazni akarok, vagy programra vinni a gyereket, akkor összeszedem rá a pénzt.
2020. jan. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
88%

A vonaton szoktam a 6 éves már elmúlt, de még óvodás esetében hangsúlyozni, hogy ÓVODÁS, mert a BKV iskoláig, de a MÁV csak 6 éves korig ingyenes.

Viszont SOKKAL TÖBBSZÖR előfordult, hogy a pénztáros nem adott jegyet a kicsinek, és mikor visszakérdeztünk, hogy de hát elmúlt 3-6-akármennyi éves, akkor csak legyintett, hogy menjünk csak.

2020. jan. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2020. jan. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
82%
Nem, sőt a Trófeában én szóltam, hogy idősebb és már fizetni kell utána, de a pincér csak legyintett.
2020. jan. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
87%
Első vagyok, hú csak én voltam ilyen galád!?!?😅
2020. jan. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
23%
Nem, igyekszem jó példát mutatni a gyerekeimnek.
2020. jan. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
79%
Hú utolsó, te egy szent vagy, egy igazi kőszikla!😂😂😂
2020. jan. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!