Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a gyerekeid horoszkópja?

Mi a gyerekeid horoszkópja?

Figyelt kérdés
Tesókra vagyok kíváncsi és arra, hogy mennyire jönnek ki egymással. Terezted, hogy melyik hónapban szülessenek? Tudom hogy nem ennyire egyszerű teherbe esni, de azért érdekelne hogy szeretted volna ha mondjuk abban az időszakban legyen a szülinapja🙂Most hagyjuk, hogy a horoszkóp hülyeség, meg azt hogy nem hiszel benne, akkor ne válaszolj, köszönöm 🙂
2020. ápr. 3. 13:20
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
*Tervezted
2020. ápr. 3. 13:20
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Kos és Vízöntő. Nem terveztünk semmit. Szuper tesók, bár vannak surlódások, dwhok nincsenek?
2020. ápr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

A legnagyobb(13) rák, a középső(8) bika, a kicsi(1) halak. A középső próbálja irányítani a nagyot, mindig ölik egymást. A kicsit imádják.

Nem terveztük.

2020. ápr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A nagy bak 5 éves lány, a kicsi 1 éves nyilas fiú. Nagyon szeretik egymást, bár a kicsinek néha sok a nagy hiperaktív temperamentuma. Ő nyugodtabb típus.
2020. ápr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, nem terveztük.
2020. ápr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
45%
Nem a horoszkópon múlik, hanem a veleszületett személyiségen, és hogy hogyan neveled őket. Mi tesómmal oroszlánok vagyunk martuk egymást mindig, mai napig rossz testvérek vagyunk. De akik ikrek pl, azok meg általában jól kijönnek sose lehet ezt horoszkópról megállapítani.
2020. ápr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%

A nagy rák, a kicsi ikrek. 7 és 1,5 évesek, jelenleg jól elvannak, a kicsi bálványozza a báttyát, a nagy óvja, félti a hugát.

Én hiszek a horoszkópban, vízöntő vagyok ;), a férjem bika.

2020. ápr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
6os,dehogynem,pont 2 oroszlán, naná hogy nem jönnek ki jól egymással🙂 de kértek, aki nem hisz ebben az ne írjon. Ikrek pedig rettentő társasági ember, mindenkivel jóban akar lenni,akár csak látszólag is.
2020. ápr. 3. 14:33
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerintem a hatos nem az ikrek horoszkópra gondoltam, hanemikrekre (amikor két gyerek születik egyszerre) 😉
2020. ápr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

2 ikerfiú - Bakok

1 öcsi - Szűz


Állandóan nyuvasztják egymást, folyamatos a rivalizálás.

2020. ápr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!